Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Where to find us
 •  

  Search diagnoses

   

  Search by body part

  CHOOSE BODY PARTS

   
   

  Nádory bez určení lokalizace

   

  Popis onemocnění

  Jedná se o různorodou skupinu onemocnění, kde ani po všech vyšetřeních nejsme schopni odhalit původ dceřiných ložisek (metastáz) v orgánu. Nádory neznámého původu tvoří 3-5 % všech nádorových onemocnění. 

  Příznaky

  • nechutenství a váhový úbytek
  • únava, slabost
  • teploty
  • žilní trombóza.

  Průběh

  Obecně jsou příznaky u nádorů neznámého původu dány jeho lokalizací. Metastatické onemocnění plic se projeví dušností, kašlem, vykašláváním krve a problémy s dýcháním. Bolesti břicha a hmatná masa nádoru bývá patrná u postižení jater. Nádory v kostech se projeví bolestí nebo patologickou zlomeninou.

  Způsob léčby

  Volba léčby závisí na typu nádoru, věku pacienta a jeho fyzickém stavu. Jednotlivé metody léčby se mohou kombinovat nebo se aplikují jednotlivě. Jedná se o chemoterapii, chirurgický zákrok nebo ozařování. 

  Rizikové faktory

  Obecné rizikové faktory jsou špatný životní styl, nedostatek pohybu, obezita, kouření, častá konzumace alkoholu, nedostatek zeleniny a ovoce ve stravě. 

  Prevence

  Prevencí je zdravý životní styl a návštěva lékaře při zpozorování výše uvedených příznaků.

   

   

  Next information

  How to Get the order

   

  If you have cancer, please contact the consultant ambulance, which will provide an additional process, whether further investigation or referral specialist department. Telephone number: 543135809 at times from 7:00 to 8:00 pm and 14:00-15:00 hours. More information can be found here.

   

  More information about the disease

   

  Clinical studies  Clinical studies are used to demonstrate the safety and efficacy of new medicines. Patients may have to be included if they agree to participate and comply with the conditions of the Protocol of the study. More information about clinical studies is available here.

  Subscribe yourself to preventive mammography screening ...

   
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Links for employees MMCI

  Go up