Preventivní prohlídky pro samoplátce

Momentálně je zastaveno objednávání klientů do Centra prevence na preventivní prohlídky pro samoplátce. Omlouváme se, celý rok 2024 je zaplněn a nejsme schopni vám nabídnout volný termín. Sledujte webové stránky, o případném otevření nových termínu budeme informovat.

1Jak předcházet rakovině

Podle Světové zdravotnické organizace lze každému třetímu onemocnění zhoubným nádorem zabránit pouhou úpravou životního stylu. 

Základem primární onkologické prevence je nekuřáctví. Již jeden rok po přerušení kouření se snižuje riziko rakoviny plic o třetinu. 

Připravili jsme po vás rady a tipy pro zdravou výživu a zdravý životní styl.

Den_07_111_prevence

Nikdy není pozdě
upravit
svůj životní styl

Poradna pro odvykání kouření


Den_08_316

Den_07_027

2Jak včas odhalit rakovinu?
Nabízíme program prevence pro každého.

V onkologii platí, že čím dříve je nádorové onemocnění objeveno, tím lepší jsou léčebné výsledky, a tím je i menší celková náročnost léčby pro pacienta. První stadia zhoubných nádorů jsou prakticky téměř vždy vyléčitelná.

Nabízíme vám praktické informace o dědičnosti nádorů, o preventivních prohlídkách, screeningových programech organizovaných státem, a hlavně o unikátním preventivním programu MOÚ.

Včas objevená
rakovina je dobře
léčitelná

Objednejte se na komplexní onkologickou prohlídku

Včasné odhalení nádorového onemocnění zvyšuje úspěšnost léčby až o 100 % a může Vám zachránit život.


Spočítejte si,
jaké je vaše riziko.


Spočítejte si, jaké je Vaše riziko, že onemocníte zhoubným nádorem.


3Prevence po onkologické léčbě

Prevence je velmi důležitá i pro pacienty, kteří se úspěšně vyléčili z onemocnění rakovinou. Snad každý onkologický pacient má obavy z návratu nemoci, ze které se vyléčil a dodržuje všechny předepsané prohlídky a kontroly. Někdy však pacienti zapomínají, že se ho týkají veškeré zásady prevence, a že onemocnění se může objevit i v jiné části těla.   

Proto nabízíme nejen informace o prevenci návratu nemoci, dispenzarizaci, ale i o prevenci výskytu druhého nádoru, tedy nádoru v jiné části těla. 

Prevence pacienta v remisi se musí týkat celého těla

Den_07_104

Co vás může zajímat dál?

Bezplatná nádorová telefonní linka

Po–Pá od 8:00 do 15:00 hodin

(+420)800 222 322

Loading...