Než k nám přijdete

Jste onkologicky léčený pacient nebo se chcete pouze objednat na preventivní vyšetření? Přečtěte si důležité a praktické informace, které potřebujete znát, než k nám přijdete.

1Chci preventivní vyšetření

Mějte své zdraví pod kontrolou. Objednejte se na preventivní vyšetření, mamografii nebo kolonoskopii v rámci screeningových prorgamů.


2Jsem onkologický pacient

Nový onkologický pacient

Pokud Vám bylo lékařem sděleno podezření na nádor, byla Vám diagnóza potvrzena a nebo máte příznaky onkologického onemocnění, objednejte se na konziliární ambulanci. Bližší informace najdete na stránce Konziliární ambulance

Druhý názor

Máte diagnostikované onkologické onemocnění a stanovenou léčbu, ale chcete na ni získat „Druhý názor“? V MOÚ nabízíme zpoplatněnou možnost konzultovat léčbu zahájenou či praktikovanou v jiném lékařském zařízení. ​​​​​​Poskytnutí Druhého názoru je však možné pouze se souhlasem pacienta.


3Úhrada péče

MOÚ spolupracuje se všemi zdravotními pojišťovnami a většina služeb je hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Některé nabízené služby však zdravotní pojišťovny nehradí a jsou tedy zpoplatněny. Jste-li cizinec nebo nemáte-li české veřejné zdravotní pojištění, dohodneme se s Vámi na způsobu úhrady našich zdravotních služeb. 


4Jak dlouho budu čekat?

Podívejte se, jaké jsou objednací doby pacientů na provedení plánovaného zdravotního výkonu nebo vyšetření. 


5Jak se k nám dostanete?

Plán areálu a praktické rady, jak se do MOÚ dopravit, včetně možnosti parkování. Informace o aktuálních přesunech ambulancí.


6Centra pro diagnostiku a léčbu

Vše, co potřebujete vědět naleznete na stránce centra, které se zabývá vaší diagnózou. Dozvíte se, co centrum pacientům nabízí, jak se objednat, jaký bude další postup, jaký tým Vás bude léčit a pečovat o Vás. Můžete se podívat jaké má centrum výsledky léčby a jak jsou ostatní pacienti spokojeni. 


Co vás může zajímat dál?

Bezplatná nádorová telefonní linka

Po–Pá od 8:00 do 15:00 hodin

(+420)800 222 322

Loading...

Upozornění

Pozor, v souvislosti s uzavřením spodních parkovišť (nad vodojemy) dochází od 1.6.2023 k velkým změnám v parkování v okolí MOÚ. Nově jsou zřízeny zóny pro možnost rychlého vystoupení a nastoupení chodících pacientů (tzv. Kiss+Ride), kde však nelze auto nechat stát. Dále jsme zavedli zóny pro vystoupení a nastoupení pacientů potřebujících transportní sedačku nebo lůžko.

Další informace, včetně mapy, naleznete zde.