Než k nám přijdete

Přečtěte si důležité a praktické informace, které potřebujete znát, než k nám přijdete. 

Den_06_314

Centra pro diagnostiku a léčbu

Vše, co potřebujete vědět naleznete na stránce centra, které se zabývá vaší diagnózou. Dozvíte se, co centrum pacientům nabízí, jak se objednat, jaký bude další postup, jaký tým Vás bude léčit a pečovat o Vás. Můžete se podívat jaké má centrum výsledky léčby a jak jsou ostatní pacienti spokojeni. 


První návštěva

Pokud Vám bylo lékařem sděleno podezření na nádor, byla Vám diagnóza potvrzena a nebo máte příznaky onkologického onemocnění, objednejte se na T 543 135 809


Druhý názor

Pokud jste již léčeni v jiném zdravotnickém zařízení a chcete získat na postup Vaší léčby druhý názor našich odborníků, pak se objednejte na T 543 135 809.


Jak se k nám dostanete

Plán areálu a praktické rady, jak se do MOÚ dopravit, včetně možnosti parkování. Informace o aktuálních přesunech ambulancí.


Průměrné čekací doby

Podívejte se, jaké jsou objednací doby pacientů na provedení plánovaného zdravotního výkonu nebo vyšetření. 


Úhrada péče

MOÚ spolupracuje se všemi zdravotními pojišťovnami a většina služeb je hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Některé nabízené služby však zdravotní pojišťovny nehradí a jsou tedy zpoplatněny. Jste-li cizinec nebo nemáte-li české veřejné zdravotní pojištění, dohodneme se s Vámi na způsobu úhrady našich zdravotních služeb. 


Bezplatná nádorová telefonní linka

Po–Pá od 8:00 do 15:00 hodin

(+420)800 222 322

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím