Den_07_157

Kariéra

Novým i stávajícím zaměstnancům poskytujeme moderní pracoviště, příjemné pracovní prostředí a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů z různých oblastí. Chcete být součástí našeho týmu?

Aktuálně nabízíme v MOÚ následující pracovní pozice. Seznam pracovních míst stále aktualizujeme. Sledujte naše stránky průběžně, ať Vám žádná nabídka neunikne. 4Nezdravotnické pozice

DSC01058

7Zaměstnanecké benefity

MOÚ je moderní specializované pracoviště. Zajišťujeme komplexní onkologickou péči. V ústavu jsou soustředěny všechny nezbytné medicínské obory. Zaměřujeme se na prevenci, epidemiologii, diagnostiku, jednotlivé modality protinádorové léčby, tak i rehabilitaci. Důležitým aspektem pracoviště je věděcko-výzkumná činnost včetně základního výzkumu. MOÚ nabízí pregraduální i postgraduální výuku lékařů a zdravotníků. Věnujeme se také osvětové činnosti zaměřené na širokou veřejnost.

Novým i stávajícím zaměstnancům nabízíme příjemné zázemí a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů z různých oblastí, které se snažíme neustále rozšiřovat. Zaměstnanci mohou čerpat benefity z následujících oblastí:


8Stipendijní program

Den_03_118

Masarykův onkologický ústav poskytuje pro školní/akademický roku 2021/2022 stipendijní program pro studenty středních a vysokých škol, kteří se připravují na výkon povolání v oboru:

  • praktická/všeobecná sestra
  • radiologický asistent

Podmínkou pro poskytování stipendií je setrvání v pracovním poměru po úspěšném ukončení studia v pracovním úvazku 1,00 po dobu minimálně 2 let.

Kontaktní osoba:
Ing. Dana Haasová, dana.haasova@mou.cz

Garant stipendijního programu:
PhDr. Jana Kocourková, MBA, náměstkyně Odboru nelékařských zdravotnických pracovníků, jkocourkova@mou.cz

 


Bezplatná nádorová telefonní linka

Po–Pá od 8:00 do 15:00 hodin

(+420)800 222 322

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím