Den_07_157

Kariéra

Novým i stávajícím zaměstnancům poskytujeme moderní pracoviště, příjemné pracovní prostředí a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů z různých oblastí. Chcete být součástí našeho týmu?

7Zaměstnanecké benefity

MOÚ je moderní specializované pracoviště. Zajišťujeme komplexní onkologickou péči. V ústavu jsou soustředěny všechny nezbytné medicínské obory. Zaměřujeme se na prevenci, epidemiologii, diagnostiku, jednotlivé modality protinádorové léčby, tak i rehabilitaci. Důležitým aspektem pracoviště je věděcko-výzkumná činnost včetně základního výzkumu. MOÚ nabízí pregraduální i postgraduální výuku lékařů a zdravotníků. Věnujeme se také osvětové činnosti zaměřené na širokou veřejnost.

Novým i stávajícím zaměstnancům nabízíme příjemné zázemí a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů z různých oblastí, které se snažíme neustále rozšiřovat. Zaměstnanci mohou čerpat benefity z následujících oblastí:


8Stipendijní program

Den_03_118

Masarykův onkologický ústav poskytuje pro akademický roku 2021/2022 stipendijní program pro studenty vysokých škol, kteří se připravují na výkon povolání v oboru:

  • všeobecná sestra

Podmínkou pro poskytování stipendií je setrvání v pracovním poměru po úspěšném ukončení studia v pracovním úvazku 1,00 po dobu minimálně 2 let.

Kontaktní osoba:
Ing. Dana Haasová, dana.haasova@mou.cz

Garant stipendijního programu:
PhDr. Jana Kocourková, MBA, náměstkyně Odboru nelékařských zdravotnických pracovníků, jkocourkova@mou.cz

 


Co vás může zajímat dál?

Bezplatná nádorová telefonní linka

Po–Pá od 8:00 do 15:00 hodin

(+420)800 222 322

Loading...

Upozornění

Vážení pacienti,

od 24. 11. byl z důvodu epidemické situace zastaven chod Centra prevence MOÚ. Zrušení prohlídek se týká pacientů, kteří byli objednáni k placené  preventivní prohlídce. Všem pacientům, kterým byla prohlídka zrušena, byla zaslána SMS.

Pacientům, kteří jsou objednáni ke screeningovému (např. kolorektální screenig, mamograf) nebo ultrazvukovému vyšetření hrazenému ze zdravotního pojištění, se termín neruší.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím