Den_07_157

Kariéra

Novým i stávajícím zaměstnancům poskytujeme moderní pracoviště, příjemné pracovní prostředí a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů z různých oblastí. Chcete být součástí našeho týmu?

7Zaměstnanecké benefity

MOÚ je moderní specializované pracoviště. Zajišťujeme komplexní onkologickou péči. V ústavu jsou soustředěny všechny nezbytné medicínské obory. Zaměřujeme se na prevenci, epidemiologii, diagnostiku, jednotlivé modality protinádorové léčby, tak i rehabilitaci. Důležitým aspektem pracoviště je věděcko-výzkumná činnost včetně základního výzkumu. MOÚ nabízí pregraduální i postgraduální výuku lékařů a zdravotníků. Věnujeme se také osvětové činnosti zaměřené na širokou veřejnost.

Novým i stávajícím zaměstnancům nabízíme příjemné zázemí a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů z různých oblastí, které se snažíme neustále rozšiřovat. Zaměstnanci mohou čerpat benefity z následujících oblastí:


8Stipendijní program

Den_03_118

Masarykův onkologický ústav poskytuje pro akademický roku 2021/2022 stipendijní program pro studenty vysokých škol, kteří se připravují na výkon povolání v oboru:

  • všeobecná sestra

Podmínkou pro poskytování stipendií je setrvání v pracovním poměru po úspěšném ukončení studia v pracovním úvazku 1,00 po dobu minimálně 2 let.

Kontaktní osoba:
Ing. Dana Haasová, dana.haasova@mou.cz

Garant stipendijního programu:
PhDr. Jana Kocourková, MBA, náměstkyně Odboru nelékařských zdravotnických pracovníků, jkocourkova@mou.cz

 


Co vás může zajímat dál?

Bezplatná nádorová telefonní linka

Po–Pá od 8:00 do 15:00 hodin

(+420)800 222 322

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím