V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Věda a výzkum v MOÚ

  Věda, výzkum, výuka, vzdělávání

   

  Pracovníci Masarykova onkologického ústavu se zaměřují na vědecko-výzkumnou činnost včetně základního výzkumu.

  Další informace naleznete v levém menu. A když nenajdete co hledáte? NAPIŠTE NÁM!

   

  Masarykův onkologický ústav je v České republice unikátním centrem evropského formátu, koncentrujícím prevenci, diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění společně s výzkumem a vzděláváním v oblasti onkologie a návazujících biomedicínských oborech.  Již od založení v roce 1935 patří věděcko-výzkumná práce k hlavním činnostem, pro které byla naše organizace zřízena, a v současnosti zde probíhá klinický, aplikovaný i základní výzkum.

  Ve spolupráci s Masarykovou univerzitou a dalšími vzdělávacími institucemi je ústav rovněž důležitou základnou pregraduální a postgraduální výuky a specializačního vzdělávání, probíhají zde i odborné stáže studentů středních škol. 

  Masarykův onkologický ústav organizuje celou řadu odborných seminářů a konferencí, mimo jiné i Brněnské onkologické dny a Konferenci pro nelékařské zdravotnické pracovníky, které dohromady tvoří největší celostátní odbornou akci, jenž zahrnuje všechny profese zabývající se onkologickou problematikou.

  O výjimečném postavení ústavu svědčí i skutečnost, že jsme jako jediný zástupce České republiky členem Organizace evropských onkologických ústavů (OECI – Organisation of European Cancer Insitutes) a skrze naše vlastní výzkumné centrum RECAMO jsme zapojeni do sítě evropských vědeckých infrastruktur.
   

  Jak se mohu zapojit do výzkumných projektů v MOÚ:

   

   

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru