V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2021
  květen
  Po Út St Čt So Ne
  12
  34 56789
  1011 1213141516
  1718 1920212223
  24 25 2627282930
  31
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Výběrové řízení

   

  Ředitel Masarykova onkologického ústavu vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  MANAŽER KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI

   

   
   

  Charakteristika pracovní pozice:

  Manažer kybernetické bezpečnosti zodpovídá za plánování, organizování a řízení realizace opatření, projektů a programů k řízení bezpečnosti informací tak, aby bylo dosaženo stanovených cílů v oblasti kybernetické bezpečnosti, a to ve stanoveném termínu a v rámci stanoveného rozpočtu.

  Při výkonu práce vychází z bezpečnostních opatření zavedených v organizaci, z platné legislativy (zejména zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozd. předpisů, prováděcí vyhlášky k tomuto zákonu č. 82/2018 Sb., a dalších souvisejících předpisů) a navazujících předpisů vztahujících se k organizaci, jestliže na základě příslušné legislativy vznikají organizaci právní povinnosti.

   

  Pracovní činnosti:

  • odpovědnost za řízení programů a komplexních projektů v oblasti kybernetické bezpečnosti ve všech jejich fázích,

  • řízení prací při tvorbě vstupních analýz předmětů a cílů programů k řízení bezpečnosti informací,

  • vedení a spolurozhodování o časových a finančních plánech realizace programů k řízení bezpečnosti informací,

  • koordinace postupů v programech a komplexních projektech k řízení bezpečnosti informací,

  • vypracování metodiky pro identifikaci, hodnocení, evidenci a zabezpečení aktiv a metodiky řízení rizik,

  • řízení projektových týmů k řízení bezpečnosti informací,

  • vedení a spolurozhodování ve výběrových řízeních a při smluvním zabezpečení programů a komplexních projektů k řízení bezpečnosti informací,

  • pravidelný reporting a komunikace s vrcholovým vedením povinné osoby,

  • předkládání zpráv o hodnocení aktiv a rizik, plánu zvládání rizik a prohlášení o aplikovatelnosti výboru pro řízení kybernetické bezpečnosti,

  • poskytování pokynů pro zajištění bezpečnosti informací při vytváření, hodnocení, výběru, řízení a ukončení dodavatelských vztahů v oblasti ICT,

  • komunikace s GovCERT/CSIRT a podílení se na procesu řízení rizik,

  • koordinace řízení a reportu incidentů a vyhodnocování vhodnosti a účinnosti bezpečnostních opatření,

  • řízení hlavní komunikace v programech a komplexních projektech,

  • vedení a spolurozhodování při řízení kvality programů a komplexních projektů,

  • vedení a spolurozhodování při řízení změn v programech a komplexních projektech,

  • vrcholová kontrola výstupů z programů a komplexních projektů a jejich akceptace zúčastněnými stranami,

  • vrcholová kontrola kompletní dokumentace programů a komplexních projektů,

  • spolurozhodování při řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cashflow souvisejících s řízením bezpečnosti informací.

   

  Požadavky:

  • vzdělání v oboru právo nebo IT

  • nejméně 3 roky praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti nebo absolvování studia na vysoké škole v magisterském studijním programu a alespoň 1 rok praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti

  • dobrá orientace v klíčových principech řízení projektu a v legislativě týkající se zejména oblasti kybernetické bezpečnosti

  • dobrá schopnost všestranné komunikace, vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, rozhodovací schopnosti

  • ochota se trvale vzdělávat

  • dobrý písemný projev a komunikační schopnosti

  • znalost anglického jazyka

  • manažerské schopnosti

   

  Nabízíme:

  • pracovní úvazek v rozsahu 20 hodin týdně
  • pružnou pracovní dobu, možnost občasné práce v režimu Home Office
  • motivující platové podmínky v souladu s příslušnou legislativou (odměňování dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění)
  • příležitost k realizaci procesu nastavení kybernetické bezpečnosti v Masarykově onkologickém ústavu
  • moderní pracovní prostředí a technologie na mezinárodní úrovni
  • široké spektrum benefitů: https://www.mou.cz/zamestnanecke-benefity/t5333

   

  Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

  Písemné přihlášky ve formě motivačního dopisu doloženého profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi a koncepcí základních cílů v oblasti kybernetické bezpečnosti zasílejte v elektronické podobě do 31.05.2021 na adresu: olga.janska@mou.cz. Koncepce cca na 1 stranu bude obsahovat souhrnný rámec povinností, které bude  MOÚ jako provozovatel základní služby povinen splnit v souladu se zákonem o kybernetické bezpečnosti (zákon č. 181/2014 Sb.) a souvisejícími prováděcími předpisy. U každé definované povinnosti bude uveden příslušný § zákona o kybernetické bezpečnosti nebo prováděcího předpisu a priorita splnění. Součástí koncepce bude návrh zajištění provádění auditu kybernetické bezpečnosti.

   

  Bližší informace o druhu práce podá:

  Ing. Jiří Horký, vedoucí Úseku informačních technologií, tel. č. +420 543 135 110, e-mail: vedouci-it@mou.cz

  _______________________________________________________

  V případě, že aktuálně nenabízíme volné místo dle Vašeho zájmu, vyplňte následující dotazník a my Vás budeme kontaktovat:

  Dotazník pro uchazeče

  Položky označené * jsou povinné.

  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Max. velikost souboru: 500 MB
  Zaškrtnutím této volby souhlasím s uchováním osobních údajů po dobu 12 měsíců od data odeslání tohoto Dotazníku pro uchazeče o zaměstnání. Podrobnosti o uchování osobních údajů a odvolání tohoto souhlasu najdete v textu pod formulářem.
  * Ochrana proti robotům

  Stisknutím tlačítka „Odeslat“ potvrzuji, že veškeré moje poskytnuté osobní údaje jsou přesné, úplné a že jakékoliv jejich změny oznámím správci, tj. Masarykovu onkologickému ústavu.

   

  Souhlasím, v případě mého nepřijetí do pracovního poměru, s uchováním mých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, IP adresa, údaje o vzdělání, doplňující informace, údaje uváděné v životopise) Masarykovým onkologickým ústavem (dále jen „MOÚ“), jako správcem, po dobu 1 roku v Databázi uchazečů o zaměstnání v MOÚ a to pro účely dalšího oslovování (i opakovaného) MOÚ, v případě nabídky jiných volných míst a účasti v dalších výběrových řízeních.

  Beru na vědomí, že svůj souhlas mohu kdykoliv bez udání důvodů odvolat a to způsoby níže uvedenými, viz Informace o odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů. Odvolání souhlasu, ale nebude mít vliv na zákonnost zpracování prováděného správcem do doby odvolání souhlasu.  Zpracování osobních údajů je prováděno pouze Správcem a právním základem zpracování mých osobních údajů pro výše uvedený účel je tento souhlas.

  Prohlašuji, že udělení tohoto souhlasu je dobrovolné, tj. udělením souhlasu nebylo podmíněno plněním či uzavřením smlouvy nebo poskytnutí jiné služby ze strany správce.

  Tímto také beru na vědomí, že MOÚ přijal ve svém Prohlášení o zpracování osobních údajů, které je k dispozici na www.mou.cz v části Ochrana osobních údajů, zásady ochrany osobních údajů, kde se dočtu více o zpracování osobních údajů a mých právech. Kdykoli se také můžu obrátit na pověřence pro ochranu osobních údajů na e-mailové adrese dpo@mou.cz. Aktuální informace o pověřenci naleznu také na webu www.mou.cz a aktuální informace o zpracování osobních údajů naleznu viz níže v Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání v MOÚ.

  Zároveň beru na vědomí, že tento souhlas bude MOÚ uchovávat po dobu 6 měsíců ode dne vyřazení z Databáze uchazečů o zaměstnání v MOÚ.

  Informace o odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

  Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním zprávy na e-mail: opem@mou.cz, a to pouze prostřednictvím e-mailu, který jste MOÚ poskytl/a pro Vaše kontaktování v Dotazníku pro uchazeče. Do předmětu emailu prosím uveďte: „Odvolání souhlasu“, do zprávy e-mailu uveďte:

  „Já (jméno, příjmení) odvolávám svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů Masarykovým onkologickým ústavem (dále jen „MOÚ“) a to v celém rozsahu údajů evidovaných v Databázi uchazečů o zaměstnání v MOÚ pro účely dalšího oslovování (i opakovaného), v případě nabídky volných míst a účasti v dalších výběrových řízeních“. Dále uveďte datum a znovu Vaše jméno a příjmení.

  Příslušný zaměstnanec Oddělení personálního a mzdového MOÚ Vám následně zašle informace o výmazu Vašich osobních údajů z Databáze uchazečů o zaměstnání v MOÚ.

  Odvolání souhlasu můžete rovněž provést písemně nebo ústně-osobně, dle instrukcí na webu Masarykova onkologického ústavu v části Ochrana osobních údajů - Prohlášení o zpracování osobních údajů.

  Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání v MOÚ

  Dle ustanovení § 30 odst. 2 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, smí Masarykův onkologický ústav vyžadovat v souvislosti s jednáním před vznikem pracovního poměru od fyzické osoby, která se u něj uchází o práci jen údaje, které bezprostředně souvisejí s uzavřením pracovní smlouvy. Krom identifikačních a kontaktních údajů uchazečů o zaměstnání jsou pro Masarykův onkologický ústav relevantní informace vztahující se ke kvalifikaci, pracovní praxi, dovednostem a znalostem dotyčného uchazeče o zaměstnání.


  Následující informace slouží k zajištění plné a transparentní informovanosti uchazečů o zaměstnání jako subjektů údajů, o zpracování jejich osobních údajů MOÚ jakožto správcem osobních údajů:

  Plné informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání v MOÚ

  Ke stažení

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru