• Menu Menu
 • CZ EN
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2019
  září
  Po Út St Čt So Ne
  1
  234567 8
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Správce informačních a komunikačních technologií

   
  Oddělení: ÚSEK NEMOCNIČNÍHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU (ÚsNIS)
  Požadavky:

  Napadá Vás často, co a jak vylepšit? Máte analytické myšlení a aktivní přístup k řešení problémů? Chcete se naučit něco nového? Pak hledáme právě Vás!

  • minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru s technickým zaměřením (absolvent vítán),

  • zkušenosti s prací v MS Office, především MS Excel (pokročilé formátování, funkce, import dat),

  • zkušenost se zpracováním dat ve strukturovaných formátech,

  • orientace v uživatelském prostředí operačních systémů MS Windows,

  • zkušenosti z práce s libovolným databázovým prostředím (výhodou),

  • praxe ve zdravotnické informatice výhodou,

  • technické a analytické myšlení,

  • aktivní přístup k řešení problémů a chuť naučit se něco nového,

  • schopnost poradit si, zjistit informace a pracovat samostatně,

  • dobré komunikační schopnosti a přirozené vystupování,

  • flexibilita, loajálnost, trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu.

  Součástí přijímacího pohovoru je praktický test znalostí.

  Kontakt:

  V případě zájmu vyplňte DOTAZNÍK PRO UCHAZEČE O ZAMĚSTNÁNÍ.

   

  Další informace

  Nástup dle dohody, možný ihned.

  Pracovní smlouva na dobu určitou na jeden rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou.

  Týdenní pracovní doba 40 hodin, 6 týdnů dovolené.

  Přátelský kolektiv spolupracovníků.

  Místo výkonu práce Masarykův onkologický ústav Brno.

  Náplň práce zahrnuje:

  • týmová spolupráce při správě databázových informačních systémů, zejména nemocničního informačního systému – konfigurace, řízení přístupů, korekce dat, analýza a řešení chybových stavů, podílení se na nalezení vhodného řešení v souladu s platnou legislativou,

  • navrhování nových funkcí spravovaných systémů a jejich implementace do stávajících organizačních procesů, zajištění minimalizace administrativy,

  • metodická i technická podpora uživatelů,

  • komunikace s dodavateli,

  • tvorba dokumentace.

  MOÚ poskytuje široké spektrum zaměstnaneckých benefitů:

  • dotované závodní stravování - teplá strava přímo v místě pracoviště,

  • příspěvky na rekreaci, wellness, sport, kulturu, penzijní či životní pojištění dle vlastního výběru v rámci osobního účtu zaměstnance,

  • 1 Sick-Day (možnost čerpat 1 den zdravotní volno),

  • zvýhodněný telefonní tarif pro zaměstnance a až pro 3 rodinné příslušníky,

  • možnost čerpat bezúročné sociální půjčky,

  • peněžní dary z fondu kulturních a sociálních potřeb,

  • aktuálně slevy 6 - 16 % u CK Alexandria na pobytový zájezd,

  • aktuálně sleva 25 % na produkty Pojišťovny VZP (cestovní pojištění, pojištění domácnosti apod.) zahrnující i rodinné příslušníky,

  • aktuálně sleva 15 % na pobyty sjednané u ROAYAL SPA (lázeňské léčebné programy a balíčky),

  • klubová karta INFINIT + (slevy 15 - 30 % na produkty).

   

  Dotazník pro uchazeče

  Položky označené * jsou povinné.

  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Max. velikost souboru: 500 MB
  Zaškrtnutím této volby souhlasím s uchováním osobních údajů po dobu 12 měsíců od data odeslání tohoto Dotazníku pro uchazeče o zaměstnání. Podrobnosti o uchování osobních údajů a odvolání tohoto souhlasu najdete v textu pod formulářem.
  * Ochrana proti robotům
  Stisknutím tlačítka „Odeslat“ potvrzuji, že veškeré moje poskytnuté osobní údaje jsou přesné, úplné a že jakékoliv jejich změny oznámím správci, tj. Masarykovu onkologickému ústavu.

  Souhlasím, v případě mého nepřijetí do pracovního poměru, s uchováním mých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, IP adresa, údaje o vzdělání, doplňující informace, údaje uváděné v životopise) Masarykovým onkologickým ústavem (dále jen „MOÚ“), jako správcem, po dobu 1 roku v Databázi uchazečů o zaměstnání v MOÚ a to pro účely dalšího oslovování (i opakovaného) MOÚ, v případě nabídky jiných volných míst a účasti v dalších výběrových řízeních.

  Beru na vědomí, že svůj souhlas mohu kdykoliv bez udání důvodů odvolat a to způsoby níže uvedenými, viz Informace o odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů. Odvolání souhlasu, ale nebude mít vliv na zákonnost zpracování prováděného správcem do doby odvolání souhlasu.  Zpracování osobních údajů je prováděno pouze Správcem a právním základem zpracování mých osobních údajů pro výše uvedený účel je tento souhlas.

  Prohlašuji, že udělení tohoto souhlasu je dobrovolné, tj. udělením souhlasu nebylo podmíněno plněním či uzavřením smlouvy nebo poskytnutí jiné služby ze strany správce.

  Tímto také beru na vědomí, že MOÚ přijal ve svém Prohlášení o zpracování osobních údajů, které je k dispozici na www.mou.cz v části Ochrana osobních údajů, zásady ochrany osobních údajů, kde se dočtu více o zpracování osobních údajů a mých právech. Kdykoli se také můžu obrátit na pověřence pro ochranu osobních údajů na e-mailové adrese dpo@mou.cz. Aktuální informace o pověřenci naleznu také na webu www.mou.cz a aktuální informace o zpracování osobních údajů naleznu viz níže v Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání v MOÚ.

  Zároveň beru na vědomí, že tento souhlas bude MOÚ uchovávat po dobu 6 měsíců ode dne vyřazení z Databáze uchazečů o zaměstnání v MOÚ.

  Informace o odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

  Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním zprávy na e-mail: opem@mou.cz, a to pouze prostřednictvím e-mailu, který jste MOÚ poskytl/a pro Vaše kontaktování v Dotazníku pro uchazeče. Do předmětu emailu prosím uveďte: „Odvolání souhlasu“, do zprávy e-mailu uveďte:

  „Já (jméno, příjmení) odvolávám svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů Masarykovým onkologickým ústavem (dále jen „MOÚ“) a to v celém rozsahu údajů evidovaných v Databázi uchazečů o zaměstnání v MOÚ pro účely dalšího oslovování (i opakovaného), v případě nabídky volných míst a účasti v dalších výběrových řízeních“. Dále uveďte datum a znovu Vaše jméno a příjmení.

  Příslušný zaměstnanec Oddělení personálního a mzdového MOÚ Vám následně zašle informace o výmazu Vašich osobních údajů z Databáze uchazečů o zaměstnání v MOÚ.

  Odvolání souhlasu můžete rovněž provést písemně nebo ústně-osobně, dle instrukcí na webu Masarykova onkologického ústavu v části Ochrana osobních údajů - Prohlášení o zpracování osobních údajů.

  Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání v MOÚ

  Dle ustanovení § 30 odst. 2 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, smí Masarykův onkologický ústav vyžadovat v souvislosti s jednáním před vznikem pracovního poměru od fyzické osoby, která se u něj uchází o práci jen údaje, které bezprostředně souvisejí s uzavřením pracovní smlouvy. Krom identifikačních a kontaktních údajů uchazečů o zaměstnání jsou pro Masarykův onkologický ústav relevantní informace vztahující se ke kvalifikaci, pracovní praxi, dovednostem a znalostem dotyčného uchazeče o zaměstnání.


  Následující informace slouží k zajištění plné a transparentní informovanosti uchazečů o zaměstnání jako subjektů údajů, o zpracování jejich osobních údajů MOÚ jakožto správcem osobních údajů:

  Plné informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání v MOÚ

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru