V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Reportáž z výstavy autorky Jarmily Tiokové_únor 2021

  V Galerii Žlutý kopec je v únoru 2021 k vidění výstava Jarmily Tiokové s názvem Krajkový a hedvábný svět. Brněnská rodačka vystudovala gymnázium a strojní průmyslovou školu, následně pracovala na pozici projektantky. Po prodělaném onkologickém onemocnění se ke své profesi již nevrátila, začala se věnovat paličkování a malbě na hedvábí. Pomocí tradičních technik vytváří obrazy postav a výjevy ze života, její tvorba zahrnuje i abstraktní motivy. Nechte se vést bílou nití do světa krajky a jemného hedvábí.

  Výstava je tentokrát určena především pro pacienty MOÚ (z důvodu zákazu návštěv). Podívejte se na reportáž.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru