Vedení nemocnice

Náměstek pro vědu a výzkum

doc. MUDr. Tomáš Kazda, Ph.D.

043_Kazda Tomáš, doc. MUDr. Ph.D.
E tomas.kazda@mou.cz
T +420 543 136 902

KLINIKA RADIAČNÍ ONKOLOGIE (KRO)
lékař

ODBOR VĚDY A VÝZKUMU (OVV)
náměstek pro vědu a výzkum

V MOÚ začal působit již jako student Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v roce 2009, a to v rámci zapojení se do výzkumného neuroonkologického programu na Klinice radiační onkologie. Vzniklo tím spojení, které trvá dodnes.

Jeho kmenovým pracovištěm je nadále radioterapie. Od poloviny roku 2019 působí v MOÚ na pozici náměstka pro vědu a výzkum. Má za sebou také bohatou akademickou a výzkumnou činnost. Zájem o obor si ještě více prohloubil díky roční stáži v USA na prestižní Mayo Clinic v Rochesteru, která pro něj byla významným katalyzátorem jeho další, nejen výzkumné, činnosti.

Neuroonkologické problematiky se tak týká jeho habilitační i disertační práce. Oba tituly obhájil na své alma mater. Disertační práce byla navíc v roce 2018 oceněna cenou rektora Masarykovy univerzity. Ve své práci se snaží, kromě integrace výzkumných a klinických pracovníků, o vybudování podpůrného týmu a přátelských podmínek pro další rozvoj vědy a výzkumu v MOÚ.

Co vás může zajímat dál?

Bezplatná nádorová telefonní linka

Po–Pá od 8:00 do 15:00 hodin

(+420)800 222 322

Loading...

Upozornění

Vážení pacienti,

od 24. 11. byl z důvodu epidemické situace zastaven chod Centra prevence MOÚ. Zrušení prohlídek se týká pacientů, kteří byli objednáni k placené  preventivní prohlídce. Všem pacientům, kterým byla prohlídka zrušena, byla zaslána SMS.

Pacientům, kteří jsou objednáni ke screeningovému (např. kolorektální screenig, mamograf) nebo ultrazvukovému vyšetření hrazenému ze zdravotního pojištění, se termín neruší.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím