• Menu Menu
 • CZ EN
 •  

  Prevence jako nejlepší způsob jak se ochránit

   

  Preventivní prohlídka

  • Preventivní onkologický program pro každého

  Zahrnuje základní a jednotné spektrum vyšetření zaměřené na diagnostiku nejčastějších onkologických diagnóz, cena za toto vyšetření je 5000 Kč. Počítejte s tím, že vyšetření trvá cca 1,5 hodiny.   

  V rámci anamnézy je důraz kladen na informace o výskytu nádorových onemocnění v rodině, jsou zhodnocena rizika vzniku geneticky vázaného nádorového onemocnění. Je zhodnocena osobní anamnéza klienta a vyhodnoceno riziko vyplývající z dosud prodělaných onemocnění nebo z diagnóz, pro které je pacient aktuálně léčen. S klienty je probrán jejich životní styl a  jsou poučeni o rizicích vyplývajících ze špatného životního stylu. V rámci vyšetření budete informováni i o varovných příznacích, které mohou nádorová onemocnění provázet. Dále je součástí preventivní prohlídky vyšetření zkušeným onkologem, poučení a nácvik samovyšetřování prsou, varlat a kůže. 

   

  Více o tomto programu můžete naleznout zde.
   

  Individuální prohlídka. Vychází z dat Národního onkologického registru a dává Vám vysoké procento jistoty, že nemáte zhoubné nádorové onemocnění v diagnostikovatelném stadiu. Počítejte s tím, že prohlídka stojí cca 5 až 7 000 Kč. Cena záleží na tom, zda se rozhodnete podstoupit veškerá vyšetření, která Vám lékař nabídne, nebo zda si vyberete pouze některá. Každému zájemci lékař sestavuje spektrum vyšetření samostatně na základě jeho rodinné a osobní anamnézy, pohlaví a věku. Lékař při individuální volbě vhodných vyšetření vychází také z údajů Národního onkologického registru o četnosti jednotlivých typů zhoubných nádorových onemocnění při daném věku a pohlaví. Lze tedy říci, že prohlídka je tzv. „šita přímo na míru“.

  Kde se nachází Centrum prevence:

  • v Masarykově pavilonu – v zadní části pavilonu za Pokladnou.

  Kdy se prohlídky uskutečňují:

  • prohlídky se uskutečňují po dohodě buď ve všední den a nebo v sobotu.
  • V sobotu se provádí pouze Preventivní onkologický program pro každého. Cena za sobotní prohlídku činí 7 000 Kč.

  Platba za sobotní prohlídku se hradí min. 4 dny před prohlídkou převodem na účet.


  Informace:

   

  Dá se říci, že během dopoledne zvládnete všechna potřebná vyšetření. Pouze v případě, kdy bude potřeba ještě něco "dovyšetřit", budete pozván/a ještě jednou.

  O tom, která onkologická onemocnění se vyskytují v daném věku, se můžete dovědět zde.

  Genetické testování pro samoplátce

  Genetické vyšetření dědičné dispozice k nádorovým onemocněním

  (testování vždy s konzultací s klinickým genetikem)

  Jak se můžete objednat:

   

  Galerie

  Prevence_01 Prevence_02 Prevence_03 Prevence_04
  Prevence_05 Prevence_06 Prevence_07 Prevence_08
  Prevence_09
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru