zpět na kontakty

MUDr. Tomáš Pokrivčák

MUDr. Tomáš Pokrivčák po absolvování studia na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2009 pracoval v komplexním onkologickém centru ve Zlíně.

Od roku 2010 působí v MOÚ na Klinice komplexní onkologické péče, kde se specializuje na léčbu nádorů varlete. Je členem České onkologické společnosti, České internistické společnosti a Evropské urologické společnosti (EAU).

Je garantem doporučených postupů v tzv. Modré knize pro kapitolu „Zhoubný novotvar varlete“. Je autorem 2 monografií a 1 kapitoly skript.

Loading...

Upozornění

Vážení pacienti,

od 24. 11. byl z důvodu epidemické situace zastaven chod Centra prevence MOÚ. Zrušení prohlídek se týká pacientů, kteří byli objednáni k placené  preventivní prohlídce. Všem pacientům, kterým byla prohlídka zrušena, byla zaslána SMS.

Pacientům, kteří jsou objednáni ke screeningovému (např. kolorektální screenig, mamograf) nebo ultrazvukovému vyšetření hrazenému ze zdravotního pojištění, se termín neruší.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím