• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2017
  prosinec
  Po Út St Čt So Ne
  123
  45678910
  1112 1314151617
  18 19 2021222324
  25262728293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže

  Masarykův onkologický ústav nevyhlásil žádnou sbírku plyšových hraček pro svoje pacienty. Proto prosíme, abyste do ústavu tyto hračky neposílali. Naše hygienická opatření a snížená imunita dětských onkologických pacientů nám nedovoluje přijímat jakékoli použité hračky. Děkujeme za pochopení.

   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Změna v přidělování přístupu pacientů do internetu přes WiFi síť MOÚ

   

  Od 5. 12. 2017 byl změněn dosavadní způsob registrace pacientů pro získání přístupových údajů do internetu přes WiFi síť MOÚ. Pacienti již nadále nebudou získávat přístupové údaje v Odborné knihovně MOÚ, ale přes registranci na přístupové stránce pro připojení k síti MOU-Free.

  Registrace do systému je jednoduchá - na úvodní stránce uživatel zvolí možnost "Registrace nového účtu", zadá telefonní číslo dle vzoru, odsouhlasí "Podmínky používání veřejného připojení do sítě Internet v MOÚ" a stiskne tlačítko Registrace. Na zadané telefonní číslo mu bude zaslána SMS s přihlašovacími údaji (jméno a heslo). Zaslané údaje pak vloží do příslušných polí na zobrazené stránce. Zaslané heslo má uživatel možnost změnit za dodržení uvedených podmínek. Přihlašovací jméno změnit nelze.

  Platnost přihlašovacích údajů byla stanovena na 6 měsíců. Po uplynutí této doby bude nutné provést nové zaregistrování.

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ