V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  ŽENY ŽENÁM 2017

   

  Masarykův onkologický ústav se zapojil do projektu ŽENY ŽENÁM 2017, který probíhá za podpory společnosti AVON Cosmetics ve spolupráci s Aliancí žen s rakovinou prsu. Projekt se uskutečňuje v období od 15. 8. do 30. 11. 2017.

  V rámci tohoto projektu může každá z Vás v Masarykově onkologickém ústavu uplatnit slevu ve výši 200 Kč na sonografické či mamografické vyšetření po předložení originálu poukázky vydané Aliancí žen s rakovinou prsu v rámci projektu ŽENY ŽENÁM 2017. 

  Poukázky jsou k dispozici na vyžádání jednotlivě. Kontakty pro vyžádání poukázek:

  • Avon linka proti rakovině prsu, tel.: 800 180 880,
  • Avon Cosmetics, Lulie Chadimová, tel.: 296 396 151, e-mail: julie.chadimova@avon.com.

  Poukázky budou distribuovány do vyčerpání zásob.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru