Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Ženský pěvecký sbor TJ Sokol Židenice_prosinec 2019

  Ženský pěvecký sbor TJ Sokol Židenice_prosinec 2019
   
   

  Pozvali jsme vás na vystoupení, které se uskutečnilo v úterý 10. prosince v 15:30 hodin v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

  Ženský pěvecký sbor TJ Sokol Brno Židenice, který se zde na svém zhruba hodinovém koncertu představil, má v současné době zhruba 20 členek.  Vznikl v roce 1993 sloučením dvou těles. Od roku 1998 jej diriguje Mgr. Eva Holá.

  Repertoár obsahuje skladby všech staletí - od skladeb klasických až po současné autory, zejména úpravy lidových písní. Sbor se zúčastňuje kromě jiného setkání sborů v Moravském Krumlově i celostátních přehlídek sokolských pěveckých sborů v Jihlavě a v Boskovicích. Vystupuje také při oslavách Sokola, Vítání jara (Brno - Soběšice), při různých výročích, v domovech důchodců, na vánočních i velikonočních koncertech, i při jiných příležitostech.

  Sbor patří k pravidelným účinkujícím v MOÚ a jeho vystoupení se setkává mezi pacienty i jejich přáteli s velkým ohlasem. Bylo tomu tak i tentokrát.

  Úterní koncert připomněl dobu předvánoční a tím byl také dán program – převažovaly koledy jak české, tak mezinárodní.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru