• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  Výtvarná dílna

  Výtvarná dílna

   

   

  V Masarykově onkologickém ústavu  provozujeme od roku 1995 ojedinělou výtvarnou dílnu, která slouží jak hospitalizovaným tak ambulantním pacientům.

   
   

  V ústavu je k dispozici od roku 1995 výtvarná dílna, která slouží jak hospitalizovaným, tak ambulantním pacientům. Tehdy byla prvním zařízením v České republice, které se věnovalo pacientům se somatickým onemocněním – do té doby byla arteterapie využívána pouze u psychiatricky nemocných. O onkologické pacienty, kteří sem přicházejí, se starají studenti brněnských vysokých škol. Dvakrát do roka se zde konají prodejní výstavy (zaměřené na Velikonoce a Vánoce), z jejich výtěžku se nakupují další výtvarné potřeby. Veškeré činnosti ve výtvarné dílně jsou pro pacienty zdarma. Více informací naleznete v článku Arteterapeutické služby.

  Výtvarná dílna se nachází v přízemí Masarykova pavilonu (za podatelnou vpravo).

  Galerie

  Výtvaná dílna Výtvaná dílna
   
  Poslední kontrola stránky odpovědnou osobou proběhla dne: 9. února 2018 7:26. Za správnost obsahu odpovídá Mgr. Radka Alexandrová.
  Jméno Mgr. Radka Alexandrová
  E-mail radka.alexandrova@mou.cz
  Telefon 543135802
  *
  *
  *
   
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ