V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Výtvarná dílna

  Výtvarná dílna

   

   

  V Masarykově onkologickém ústavu  provozujeme od roku 1995 ojedinělou výtvarnou dílnu, která slouží jak hospitalizovaným tak ambulantním pacientům.

   
   

  V ústavu je k dispozici od roku 1995 výtvarná dílna, která slouží jak hospitalizovaným, tak ambulantním pacientům. Tehdy byla prvním zařízením v České republice, které se věnovalo pacientům se somatickým onemocněním – do té doby byla arteterapie využívána pouze u psychiatricky nemocných. O onkologické pacienty, kteří sem přicházejí, se starají studenti brněnských vysokých škol. Dvakrát do roka se zde konají prodejní výstavy (zaměřené na Velikonoce a Vánoce), z jejich výtěžku se nakupují další výtvarné potřeby. Veškeré činnosti ve výtvarné dílně jsou pro pacienty zdarma. Více informací naleznete v článku Arteterapeutické služby.

  Výtvarná dílna se nachází v přízemí Masarykova pavilonu (za podatelnou vpravo).

  Galerie

  Výtvaná dílna Výtvaná dílna
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru