• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2017
  říjen
  Po Út St Čt So Ne
  1
  234 5678
  9101112131415
  16171819202122
  23 24 25 26272829
  3031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže

  Masarykův onkologický ústav nevyhlásil žádnou sbírku plyšových hraček pro svoje pacienty. Proto prosíme, abyste do ústavu tyto hračky neposílali. Naše hygienická opatření a snížená imunita dětských onkologických pacientů nám nedovoluje přijímat jakékoli použité hračky. Děkujeme za pochopení.

   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Vystoupení - trampská kapela Ozvěna_ květen 2017

  Vystoupení - trampská kapela Ozvěna_ květen 2017
   
   

  V úterý 16. května 2017 jsme Vás pozvali na vystoupení brněnské trampské kapely OZVĚNA.

  Ozvěna vznikla v 70. letech v Brně. Skupina, která měla zpočátku podobu skupiny kamarádů, kteří pod názvem Sdružení brněnských tunelářů jezdili do přírody relaxovat u táborových ohňů, se posluchačům poprvé veřejně představila v září roku 1978 v brněnském klubu Horizont.

  Jihomoravští hudebníci se od začátku angažovali i v ochotnickém divadle pro děti a mládež Komorní scéna Brno, což jim přineslo možnost pravidelně pořádat večery Písniček táborových ohňů, kam zvali různé hosty z celé republiky. Díky těmto akcím tak začínající hudebníci získali příležitost podívat se i za brněnská humna. Začali vystupovat na Malostranské besedě v Praze či na Svojšickém slunovratu, čímž se dostali do povědomí širší veřejnosti. V roce 1980 pak získali své první z řady hudební ocenění – autorskou Portu za píseň Nádraží. V průběhu 80. let už Ozvěna jezdila po nejrůznějších festivalech, soutěžích a akcích. Později se skupina zúčastnila i natáčení v rozhlase a televizi.

  Problémy nastaly až s odchodem zpěvačky, kytaristky a flétnistky Pavly Střechové. Ještě následující dva roky se skupina držela. V listopadu roku 1989 ale její členové ztratili chuť ke zkoušení i vystupování. Obrat nastal až v roce 1996, kdy se stará sestava Ozvěny opět sešla a pustila se do intenzivního zkoušení a nahrávání písní.

  V současné době hraje OZVĚNA v obsazení:
  Pavla "Fazola" Střechová - zpěv, kytara, zobcové flétny
  Milena "Čita" Čechová - zpěv, kytara, zobcové flétny
  Petr "Pitt" Vyhlas - zpěv, 12 strunná kytara
  Michal "Žralok" Čech - zpěv, baskytara, kytara
  Pavel "Forzajt" Pavlík - zpěv, kytara, bendžolína

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ