V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Vystoupení - studenti konzervatoře - listopad 2014

  Vystoupení - studenti konzervatoře - listopad 2014
   
   

  Ve středu 12. listopadu v 15:30 vystoupili v Galerii Žlutý kopec dva vynikající klavíristé - Kamil El-Ahmadieh a Pham Anh Hoang. Kamil v roce 2011 získal ocenění na mezinárodní klavírní soutěži Pro Bohemia v Ostravě a také 1. cenu v soutěži Bohuslava Martinů v Poličce. V létě téhož roku se taktéž zúčastnil festivalu Bachwoche Ansbach. V červnu loňského roku se pak stal laureátem mezinárodní soutěže Munchen Klavierpodium der Jugend v Mnichově. Pham Anh Hoang Za své nejvýznamnější úspěchy považuje první ceny ze soutěží v Mnichově, Gorizii, Osijeku. Získal  také 2. cenu  v soutěži Virtuosi per musica di pianoforte v Ústí nad Labem nebo  Concurso Internationale De Piano Rotary Club ve Španělsku. V roce 2013  vystoupil v Mnichově, Praze, Olomouci a Brně v rámci mezinárodního projektu BEETHOVEN NA CESTÁCH.

  Jejich vystoupení ještě doplnila akordeonistka Barbora Kuncová, studentka 6. ročníku Konzervatoře Brno.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru