V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  prosinec
  Po Út St Čt So Ne
  1 23456
  78 910111213
  1415 1617181920
  21222324252627
  28293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vystoupení - smíšený pěvecký sbor Lumír_říjen 2016

  Vystoupení - smíšený pěvecký sbor Lumír_říjen 2016
   
   

  V úterý 18. října 2016 v 15:30 hodin se v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) uskutečnilo vystoupení smíšeného pěveckého sboru Lumír.

  Lumír je brněnský amatérský pěvecký sbor s více než 150 letou historií. Jeho zpěváci jsou lidé různého věku i profesí, které spojuje zaujetí hudbou a nadšení pro sborový zpěv. V repertoáru má hudbu mnoha žánrů - od úprav lidových písní, přes skladby českých i světových autorů z různých hudebních období až po populárně laděné skladby. Koncertuje při různých příležitostech v České republice i v zahraničí. Mezi tradiční tuzemská vystoupení Lumíru se řadí i ta  na půdě Masarykova onkologického ústavu, kde se letos sbor představí pod vedením nového dirigenta Františka Ostrého.

  Ten se hře na klavír a zpěvu začal věnovat na Základní umělecké škole Boskovice. Po gymnáziu vystudoval obor Hudební výchova a Český jazyk a literatura pro SŠ na Katedře hudební výchovy Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity, kde je v současnosti posluchačem doktorského studijního programu Hudební teorie a pedagogika pod vedením prof. Michala Košuta. Je sbormistrem chrámového sboru v Kunštátu, mužského sboru Novocantus v Novém Městě na Moravě a smíšeného sboru Janáček v Boskovicích. Externě spolupracuje se smíšeným sborem Nota Gymnázia Boskovice. Lumír vede od září 2016.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru