• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2017
  listopad
  Po Út St Čt So Ne
  1 2345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27 282930
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže

  Masarykův onkologický ústav nevyhlásil žádnou sbírku plyšových hraček pro svoje pacienty. Proto prosíme, abyste do ústavu tyto hračky neposílali. Naše hygienická opatření a snížená imunita dětských onkologických pacientů nám nedovoluje přijímat jakékoli použité hračky. Děkujeme za pochopení.

   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Vystoupení - sbor brněnské Apoštolské církve

  Vystoupení - sbor brněnské Apoštolské církve
   
   

  Ve středu 12. dubna 2017 v Galerii Žlutý kopec se představil sbor brněnské Apoštolské církve. Jeho program byl zaměřen na nadcházející Velikonoce.

  Ty se staly symbolem nastupujícího jara a oslavou nového života. Nepřestaly ale být také největším křesťanským svátkem. To, co si každý rok připomínají lidé po celé Zemi, nemůže a nesmí být zapomenuto. Smrt Božího syna na kříži, který se obětoval za hříchy celého lidstva, a zemřel, není jen symbol. Jeho smrt a následné vzkříšení přináší stále naději a nový život. Pěvecký sbor Apoštolské církve v Brně chce toto poselství předat v písních, které v Masarykově onkologickém ústavu zazněly.

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ