V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2021
  duben
  Po Út St Čt So Ne
  1234
  56 7891011
  1213 1415161718
  1920 2122232425
  2627 282930
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vystoupení - pěvecký soubor Lumír - Červen 2012

  Vystoupení - pěvecký soubor Lumír - Červen 2012
   
   

  Další koncert se v naší Galerii Žlutý kopec uskutečnil ve středu 13. června. Vystoupil zde amatérský smíšený pěvecký soubor Lumír, který navazuje na téměř 150letou spolkovou tradici.
  V jeho řadách působí lidé různých profesí, kterým je vlastní individuální zaujetí hudbou i společné nadšení pro sborový zpěv. V posledních letech získal sbor díky úspěšným koncertům vděčné posluchače nejen v Brně ale i v jeho okolí.
  Dirigentem sboru je v současné době Lukáš Kozubík.
  Soustavná činnost sboru pravidelně vrcholí každého půl roku premiérovým koncertem.
  Podzimní práce bývá završena sérií vánočních koncertů většinou situovaných do chrámových prostor. Jejich program má spíše vážnější charakter odpovídající adventní a vánoční době.
  Jarní "půlsezóna" je pak často věnována méně závažným žánrům. Soubor podniká exkursy do světa operety, muzikálu, popu i jazzu. V tomto duchu byl také koncipován Jarní koncert pro naše pacienty a jejich přátele. Zazněly zde skladby např. G. P. Palestriny, G. Younga, H. L. Hasslera, P. I Čajkovského, J. Ježka nebo úpravy lidových písní.

  Galerie

  Červen 2012 - Pěvecký soubor Lumír 01 Červen 2012 - Pěvecký soubor Lumír 02 Červen 2012 - Pěvecký soubor Lumír 03 Červen 2012 - Pěvecký soubor Lumír 04
  Červen 2012 - Pěvecký soubor Lumír 05
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru