• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2017
  listopad
  Po Út St Čt So Ne
  1 2345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27 282930
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže

  Masarykův onkologický ústav nevyhlásil žádnou sbírku plyšových hraček pro svoje pacienty. Proto prosíme, abyste do ústavu tyto hračky neposílali. Naše hygienická opatření a snížená imunita dětských onkologických pacientů nám nedovoluje přijímat jakékoli použité hračky. Děkujeme za pochopení.

   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Vystoupení - Parnas Quintet

  Vystoupení - Parnas Quintet
   
   

  V úterý 11. dubna 2017 vystoupil v Galerii Žlutý kopec Parnas Quintet.

  Toto dřevěné dechové kvinteto vzniklo v Brně v říjnu roku 2009. Jeho členové jsou předními hráči orchestru opery Janáčkova divadla v Brně a Filharmonie Brno. Název souboru, Parnas Quintet, symbolizuje snahu ansámblu o přiblížení se ideálům antických múz. Nadšení pro komorní hru a vysoké individuální hráčské kvality jednotlivých členů způsobily, že se za poměrně krátkou dobu dokázal soubor etablovat na české kulturní scéně. Jeho hra se vyznačuje detailním zpracováním a vyrovnaným, barevným zvukem. 

  Kvinteto hraje ve složení: Michal Vojáček – flétna, Romana Mazáková – hoboj, Petr Vysloužil – klarinet, Antonín Kolář – lesní roh a Petr Hlavatý – fagot.

  Na koncertu v MOÚ zazněly skladby Antonína Rejchy, Wojciecha Kilara a Václava Trojana.

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ