V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve vyjmenovaných prostorách a pro určité skupiny pacientů a návštěvníků,  maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Návštěvy jsou povoleny pouze v době od 14:00 do 17:00 hod, k jednomu pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Vystoupení - Melody Gentlemen_prosinec 2015

  Vystoupení - Melody Gentlemen_prosinec 2015
   
   

  Ve čtvrtek 10. prosince 2015 v 15:30 hodin vystoupil v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) hudební soubor Melody Gentlemen Lednice.

   

  Tento hudební soubor vznikl počátkem roku 2009 pod pracovním názvem "Lednická kapela". V březnu 2010 společně s novým koncertním pořadem představili i nové jméno - MELODY GENTLEMEN LEDNICE. Základem repertoáru jsou československé swingové evergreeny z 30. a 40. let minulého století, slavné filmové melodie i taneční šlágry té doby. Svým hudebním projevem, nástrojovým obsazením i celkovým stylem se přibližují populárním prvorepublikovým orchestrům, jakými byly Dvorského Melody Makers nebo Melody Boys.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru