Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  leden
  Po Út St Čt So Ne
  12345
  67 8 9101112
  1314 15 16171819
  20 21 22 23242526
  2728 293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Vystoupení - Laďa Kerndl_prosinec 2017

  Vystoupení - Laďa Kerndl_prosinec 2017
   
   

  Pozvali jsme Vás na koncert Ladi Kerndla, který se uskutečňuje pravidelně už 16 let  v našem ústavu vždy před Vánocemi. Přichází sem proto, aby pacientům i jejich přátelům zpříjemnil dobu před nejkrásnějšími svátky v roce. Koncert uskutečnil v pondělí 4. prosince 2017 v naší Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

  Vystoupil s ním – stejně jako loni, jazzový kytarista Dennis Parks (vlastním jménem Zdeněk Chlup žil 33 roků v USA, kde studoval jazzovou kytaru a potom působil v různých hudebních složeních s mnoha hudebníky v New Yorku a okolí. Nyní vystupuje jak samostatně, tak kromě jiných muzikantů právě i s Laďou Kerndlem).

  Ale to není všechno. Laďa Kerndl se snaží vždy přinést našim pacientům něco nového. Jako hosté se na koncertu také představil jednak nadějný začínající zpěvák Teo Štourač a jednak zde svou knihu pro děti Moje kniha pokřtila spisovatelka, fotografka a ilustrátorka Věra Fina.

  Není to její první literární počin.  Ve své první knize Máma vzpomíná na jedno dávné dětství a je to vlastně výlet zpět do minulosti. Volné pokračování této knihy nazvané Velká máma autorka psala v době vážné onkologické nemoci. Jde o autentický pohled na svět očima onkologického pacienta. I přes dramatické téma je knihou pozitivní a milou.

  Tentokrát se autorka rozhodla oslovit ty nejmenší. Jde o pohled na říši pohádek s názvem Moje knížka. Tento název nese proto, aby si malý čtenář našel svoji cestu ke čtení knih. Aby modrá kniha posetá hvězdami, byla jen a jen jeho.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru