V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Vystoupení - koncert studentů pěveckého oddělení brněnské konzervatoře - duben 2014

  Vystoupení - koncert studentů pěveckého oddělení brněnské konzervatoře - duben 2014
   
   

  Koncert posluchačů pěveckého oddělení Konzervatoře Brno se uskutečnil ve čtvrtek 24. dubna v 15:30 hodin v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu). Na koncertu vystoupili:

  Aneta Bendová, která v současné době studuje magisterskou Hudební vědu na Masarykově univerzitě a zpěv na Konzervatoři, Tereza Frgalová, která spolupracuje s holešovským komorním orchestrem, se kterým uvedla např. cyklus adventních koncertů nebo Večer sólistů, dále Eva Gieslová - ta se věnuje jak hudební praxi, tak teorii, studuje Hudební vědu na FF MU, Lucie Hubená se kromě klasického zpěvu věnuje také hudbě jazzové, blízko má i k moravskému folklóru, a Ondřej Špaček, který kromě studia působí jako člen souboru opery Janáčkova divadla v Brně.

  Součástí koncertu byl křest knihy „Život je boj“, jejíž autorkou je doc. PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc. Kniha je první publikaci svého druhu, která vyšla v češtině. Je koncipována jako praktický psychologický průvodce pro pacienty s rakovinou, pro jejich pečovatele a blízké. Je psána běžným jazykem a snaží se obsáhnout všechny aspekty života, se kterými se pacient a jeho blízcí v průběhu nemoci setkají. Kmotrem bude prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc., přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru