• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2017
  listopad
  Po Út St Čt So Ne
  1 2345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27 282930
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže

  Masarykův onkologický ústav nevyhlásil žádnou sbírku plyšových hraček pro svoje pacienty. Proto prosíme, abyste do ústavu tyto hračky neposílali. Naše hygienická opatření a snížená imunita dětských onkologických pacientů nám nedovoluje přijímat jakékoli použité hračky. Děkujeme za pochopení.

   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Vystoupení - hudební skupina Adelphia

  Vystoupení - hudební skupina Adelphia
   
   

  Pozvali jsme Vás do Galerie Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu), kde se v úterý 21. března 2017 uskutečnil koncert skupiny Adelphia.

  Tato skupina pravidelně hraje nejen na nedělních bohoslužbách v brněnské Apoštolské církvi, ale vystupovala také pro veřejnost v Silůvkách a v Blansku. Spojuje je víra v Boha, láska k hudbě a také přátelství. Proto si zvolili pro svůj název řecké slovo, které znamená přátelství. V písních, které bude obsahovat koncert v v našem ústavu, se odrazí všechny tři aspekty jejich života. Hudební formou chtějí přinést naději, povzbuzení a potěšení a podělit se o to, co naplňuje jejich život.

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ