Masarykův onkologický ústav od 16.3.2020 do 14.4.2020 (na dobu 30 dnů) ruší všechny preventivní onkologické prohlídky u zdravých osob a všechna kontrolní vyšetření u onkologických pacientů, u kterých byla ukončena onkologická léčba a v současnosti nemají žádné projevy onkologického onemocnění. Dále platí zákaz návštěv a další omezení. Každému bude při vstupu změřena teplota.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Vystoupení - Early Times - listopad 2013

  Vystoupení - Early Times - listopad 2013
   
   

  Brněnská  bluegrassová kapela  Early Times zavítala do ústavu potěšit pacienty a jejich a přátele ve čtvrtek 14. listopadu.

  Sami členové této skupiny na její vznik vzpomínají takto: „Vznik této bluegrassové formace se datuje na první letní den léta páně 2008. Den, kdy si partička pěti poblázněných lidiček připila fermentovaným nápojem a oficiálně se prohlásila za kapelu. Název kapely vznikl z touhy hrát tradiční bluegrass – lehce staromódní, trochu syrový, ale hlavně pohodový. Časem se však ukázalo, že není na škodu zařadit do repertoáru i věci novější. Například z dílny Dana Tyminskiho či Allison Krauss.“

  O pět let později – v květnu letošního roku  - pokřtila své první CD, které nazvala „Bluegrass není jen hudba, ale životní styl“.

  Early Times hraje v tomto složení:

  Helena Nováčková – kytara a zpěv, Libor Křeček – banjo a zpěv, Vladimír Bracek – basová kytara a kombo, Jaroslav Kresánek  –  mandolína,  Petr Truksa – dobro a Petr Halouzka – housle.

   

  Galerie

  Vystoupení - Early Times - listopad 2013 Vystoupení - Early Times - listopad 2013 Vystoupení - Early Times - listopad 2013 Vystoupení - Early Times - listopad 2013
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru