V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Výstava Transformační a andělské obrazy Jany Košulics Valouchové_březen 2021

  V Galerii Žlutý kopec je v březnu 2021 k vidění výstava Jany Košulics Valouchové s názvem Transformační a andělské obrazy, která představuje svou tvorbu v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) v březnu 2021. Jana Košulics Valouchová se zabývá tvorbou transformačních a andělských obrazů. Prostřednictvím barev a plátna tak předává poselství. Každý obraz vnímá jako živoucí Bytost, vibrující specifickou energií, která se v průběhu času mění. Podívejte se na videoreportáž z výstavy.

   

  „V kontaktu s Bytostmi Světla jsem od dětství a jsem přesvědčena, že schopností propojení je obdarován každý člověk. Bude mi ctí, jestliže má tvorba napomůže toto spojení pocítit, či posílit. Jsem potěšena, že mám možnost vystavit díla v Masarykově onkologickém ústavu a věřím, že přinesou úsměv na tváře všem, kteří prostory navštíví,“ doplňuje k výstavě autorka. Výstava je tentokrát určena především pro pacienty MOÚ (z důvodu zákazu návštěv).

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru