V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Výstava obrazů - Anita Steinocherová

  Výstava obrazů - Anita Steinocherová

   

  Galerie Žlutý kopec

  Vás zve

   
   

  Zveme vás na výstavu, která se uskuteční v Galerii Žlutý kopec – 2. patro Švejdova pavilonu Masarykova onkologického ústavu – od čtvrtka 3. do úterý 29. září. Své obrazy zde představí malířka Anita Steinocherová.

  Výtvarnému umění aktivně věnuje převážnou část svého tvůrčího života. Její tvorba je inspirována zejména hudbou, dětstvím a pozitivním myšlením. Ráda tvoří pro konkrétní osoby nebo do konkrétních prostor. Vytváří nejraději velkoformátová díla. Obrazy jsou velmi různorodé, nejen barevností, ale i technikou a strukturou. Jednobarevná plátna střídají velmi výrazné až dominantně barevné obrazy, některé obsahují i figurální motivy, nejvíce však maluje obrazy abstraktní. Pracuje výhradně s pomocí své intuice a používá unikátní výtvarné techniky. Preferuje plastické obrazy a rovněž minimalistická díla. Nesnaží se o zařazení své tvorby do existujícího řádu, porušuje zažité pořádky kombinacemi mnoha výtvarných technik, ke kterým se dopracovala neustálým experimentováním a hledáním sebe sama. Přesto nese její tvorba výrazný a nezaměnitelný autorčin rukopis renesančního umělce.

  Velká část jejích děl je k vidění v brněnské Galerii Kopečná, na ulici Kopečná 33, kde mimo originálních obrazů má autorka k dispozici i autorské reprodukce.

  Obrazy malířky Anity Steinocherové zdobí nejen soukromé sbírky u nás, ale i v zahraničí. Do dnešního dne má na svém kontě cca 40 výstav po celé České republice.

  Anitin životní prostor není omezen výhradně na výtvarné umění, úspěšně se věnuje rovněž zpěvu a ráda si zahraje v amatérském divadle.

  Jejím mottem je: „Plňte si své sny! Začít se dá kdykoliv!“

  Více o Anitě Steinocherové se můžete také dozvědět na webu: www.anit.cz , Instagramu galeriekopecna, FB Galerie Kopečná, Obrazy Anita Steinocherová.

   

  Ani tentokrát se vernisáž v Masarykově onkologickém ústavu neuskuteční. Obrazy si můžete přijít prohlédnout každý všední den do 18:00 hodin.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru