V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  říjen
  Po Út St Čt So Ne
  1234
  56 7891011
  12 13 14 15161718
  19 20 2122232425
  262728 293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Výstava fotografií Vojtěcha Slámy

  Výstava fotografií Vojtěcha Slámy
   
   

  Ve čtvrtek 5. února v 15:30 hodin se v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) uskutečnila vernisáž výstavy fotografií.

  Autorem černobílých fotografií je Vojtěch Sláma, který se snaží prostřednictvím svého fotoaparátu zaznamenat a zdokumentovat život v klientských rodinách, které využívají pomoci Společnosti pro ranou péči (SPRP).

  Druhou částí výstavy bylao6 panelů, které mapují činnost a poslání Střediska rané péče Brno. Součástí jsou i příběhy napsané samotnými klienty – rodiči dětí se zrakovým a kombinovaným postižením.

  Výstava nesla název „Stojí to za to“. Součástí vernisáže v Masarykově onkologickém ústavu byla ukázka argentinského tanga a vystoupení hudební skupiny Band(a) studentů Střední školy pro zrakově postižené. Zástupci SPRP zde také představili svou činnost.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru