Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  leden
  Po Út St Čt So Ne
  12345
  67 8 9101112
  1314 15 16171819
  20 21 22 23242526
  27 28 293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Výběrové řízení

   

  Ředitel Masarykova onkologického ústavu a děkan Lékařské fakulty MU vyhlašují výběrové řízení na pozici přednosty pro níže uvedenou kliniku:

  Klinika operační onkologie

   

   
   

  Klinika operační onkologie (KOO) je léčebné, vzdělávací a výzkumné pracoviště MOÚ a Lékařské fakulty MU. Zabývá se léčbou zhoubných nádorů, a to hlavně prsu, zažívacího traktu, urogenitálních a gynekologických nádorů, maligního melanomu a sarkomů měkkých tkání. KOO je funkčně dělena na odborná oddělení: oddělení mamokutánní a onkoplastické chirurgie, oddělení chirurgické onkologie, oddělení gynekologické onkologie, oddělení urologické onkologie, centrální operační sály. V onkochirurgii má plně rozvinuté programy klasické, endoskopické, laparoskopické a robotické chirurgie. Kromě chirurgické léčby je na pracovištích kliniky lokálně i systémově aplikována medikamentózní protinádorová léčba.

  Kandidát na přednostu musí být respektovaným odborníkem v oblasti chirurgické léčby solidních nádorů, se zkušenostmi práce v multioborovém onkologickém týmu na pracovišti komplexního onkologického centra a se zkušeností se vzděláváním na pregraduální i postgraduální úrovni.

  Přednosta KOO bude odpovědný za řízení kliniky, pregraduální vzdělávání mediků, doktorské studium, publikační činnost a koordinaci výzkumu prováděného na klinice. V průběhu výběrového řízení bude kandidát na přednostu prezentovat svoji představu o naplnění výše uvedeného.

  Požadavky pro vyhlášenou pozici:

  • VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství nebo ekvivalentní vzdělání dosažené v zahraničí
  • způsobilost k samostatnému výkonu povolání lékaře v příslušném oboru dle § 5 zákona č. 95/2004 Sb.
  • minimálně 5 let praxe v oboru na pracovišti poskytovatele zdravotní péče, které je součástí komplexního onkologického centra
  • vítána habilitace ve smyslu zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách, ve znění pozdějších předpisů, nebo předpoklad jejího dosažení v horizontu 3 let
  • osobnostní a profesionální předpoklady pro řízení zdravotnického a akademického týmu kliniky
  • zkušenosti s výukou a připravenost garantovat odborné předměty vyučované na pracovišti
  • vědecká a publikační činnost v oboru
  • morální a občanská bezúhonnost
  • splnění předpokladů dle zákona č. 451/1991 Sb. (tzv. Lustrační zákon); nemusí dokládat osoby narozené po 1. 12. 1971

  Nabízíme:

  • práci v inspirativním intelektuálním prostředí s důrazem na multioborovou spolupráci
  • práci v zařízení s vysokým kreditem v tuzemsku i zahraniční, s možností dalšího rozvoje této spolupráce
  • příležitosti pro vzdělávání, školení a profesní růst
  • zajímavé platové podmínky a zaměstnanecké benefity

  Přihlášky doložené strukturovaným životopisem, fotokopiemi dokladů o kvalifikaci, výpisem z rejstříku trestů, osvědčením dle zákona č. 451/1991 Sb., přehledem vědecké a publikační činnosti, specifikace mezinárodní relevance výzkumného profilu uchazeče a doporučením nejméně dvou odborných ručitelů zašlete do 30 dnů (tj. nejdéle do 7. ledna 2020) od zveřejnění na internetových stránkách Masarykovy univerzity na personálníoddělení Lékařské fakulty MU, Kamenice 5, 625 00 Brno, příp. formou e-přihlášky (viz níže). Bližší informace podá Ing. Ivana Janáčková na tel. čísle 549 49 5730 nebo e-mailu janackova@med.muni. cz.

  Pro získání konkrétních poznatků o případném budoucím pracovišti ve smyslu poznání jeho struktury a všech oblastí kam KOO zasahuje, umožníme externím uchazečům vykonat návštěvu pracoviště. Zájemci se předem ohlásí v sekretariátu ředitele MOÚ (tel. číslo 543 134 102, e-mail direct@mou.cz) a následně jim bude umožněna návštěva pracoviště.

  Ke stažení

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru