V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2021
  leden
  Po Út St Čt So Ne
  123
  45 678910
  1112 1314151617
  18 19 2021222324
  2526 2728293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vokální skupina MAMA kvartet

  Vokální skupina MAMA kvartet

   

   

  Galerie Žlutý kopec

  Vás zve

   
   

  Pozvali jsme Vás na koncert, který se uskutečnil v Galerii Žlutý kopec v úterý 22. ledna 2019.

  Představil se na něm MAMA kvartet, ženská vokální skupina, která vznikla v roce 2014 jako uskupení maminek na mateřské dovolené s nevybitými hudebními sklony.

  Dohromady mají členky MAMA kvartetu 11 dětí, z toho 2 dvojčata a 2 děti s genetickou odchylkou. Zkoušejí v pozdních večerních hodinách, kdy už děti spí. Repertoár sahá od lidových písní přes spirituály až k písním populárním (např. "When Iam 64" od Beatles; "Lollipop"; "Cup song"; "Oh when the saints" atd.).

  Úpravy si dělají často samy přímo na zkouškách a písně doplňují hereckými etudami. Jak samy říkají, nestojí o slávu, ale chtějí docílit dobré hudby, která je vláhou pro každého člověka.

  Zatím zpívaly pro seniory a pro děti s handicapem a jejich rodiny. Tentokrát poprvé vystoupí pro naše pacienty, jejich přátele a zaměstnance ústavu a věřím, že se jejich vystoupení bude všem líbit.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru