V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  prosinec
  Po Út St Čt So Ne
  1 23456
  78 910111213
  1415 1617181920
  21222324252627
  28293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vernisáž výstavy olejomaleb a pastelů Ivety Kumstátové_listopad 2016

  Vernisáž výstavy olejomaleb a pastelů Ivety Kumstátové_listopad 2016
   
   

  Dne 3. 11. 2016 se v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) uskutečnila vernisáž výstavy olejomaleb a pastelů Ivety Kumstátové.

  Iveta Kumstátová vystudovala VŠE v Praze, nyní pracuje v Jihomoravském centru pro mezinárodní mobilitu jako projektová manažerka projektu Internacionalizace jihomoravských vysokých škol.

  Dlouhá léta pracovala externě v Centru volného času Legato, u jehož vzniku stála a kde vedla kurzy kreslení pro děti a keramiku.

  V nakladatelství „Ryšavý“ jí vyšly 4 dětské knihy, „Pohádka o vodníkovi Barbanášovi“, „Žaludové království“, „Příběh princezny ze Žaludového království“ a „Adélka, malá horalka“, které napsala i ilustrovala. Nyní připravuje další. Opakovaně je oslovována knihovnou v Kohoutovicích i jinými pobočkami k pořádání besed pro děti z prvních tříd. Vydala několik dětských omalovánek v nakladatelství „Nekupto“ a pro dětskou nemocnici Brno vytvořila pexeso s nemocniční tématikou. Má za sebou řadu samostatných výstav.

  Na vernisáži v kulturním programu vystoupila Zlata Mitsura, posluchačka 6. ročníku Konzervatoře Brno, studijní obor hudba, hra na kytaru. Současně od září 2016 vyučuje hru na kytaru v brněnské Základní umělecké škole PhDr. Zbyňka Mrkose a je také pedagožkou ZUŠ v Kuřimi.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru