• Menu Menu
 • CZ EN
 •  

  Vernisáž výstavy obrazů Žanety Zieglerové_leden 2018

  Vernisáž výstavy obrazů Žanety Zieglerové_leden 2018
   
   

  Pozvali jsme Vás na první kulturní akci v Masarykově onkologickém ústavu v Brně v roce 2018. Byla jí vernisáž, která se uskutečnila ve čtvrtek 4. ledna v 15:30 v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

  Své obrazy zde představila Žaneta Zieglerová. Nejvíce je jí blízká výtvarná technika suchého pastelu, se kterým pořádá jednodenní výtvarné kurzy "Pan Suchý Pastel".

  Aktivně maluje a pořádá výstavy. Její první výstava pod názvem "Života...aneb na tý louce zelený" doprovodila operetu Nového operetního Studia v Divadle Reduta a s tímto spolkem také navázala úzkou spolupráci v oblasti produkce. Další výstavy se konaly v renesančním paláci Domu pánů z Lipé, v secesním domě Café Tivoli nebo v kavárně Chat Noire.

  Autorka studovala arteterapii na Masarykově univerzitě. Mnohé zkušenosti získala v kurzech automatické kresby, ve Výtvarné škole Brno a v arteterapeutických ateliérech.

  Věnuje se také arteterapeutickým ateliérům pro ženy, ve kterých nachází krůček po krůčku svou vnitřní sílu, odvahu a pravé já.

  Její velkou zálibou je tanec, který vyučuje děti v mateřských, základních školách a dobrovolnickou formou v SOS dětské vesničce Brno - Medlánky.

  Na vernisáži vystoupil pěvecký soubor Izmael. Ten funguje při Českobratské církvi evangelické Klobouky u Brna a  má přes 20 členů širokého věkového rozpětí. Zpívá vícehlasé klasické, ale i moderní  písně s duchovní tématikou.

  Vrcholem jejich pěvecké sezóny je tradiční vánoční koncert v evangelickém kostele v Kloboukách, kam chodí i několik set diváků. Dále zpívá při různých příležitostech jak v Kloboukách, tak i v širokém okolí.

   
  Jméno

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ