V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  červen
  Po Út St Čt So Ne
  12 3 4567
  89 1011121314
  1516 1718192021
  2223 2425262728
  2930
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Vernisáž výstavy obrazů M. Chylkové - září 2013

  Vernisáž výstavy obrazů M. Chylkové - září 2013
   
   

  Ve čtvrtek 5. září se uskutečnila v naší Galerii Žlutý kopec vernisáž.

  Své obrazy zde představila Miloslava Chylková z Veselí nad Moravou.

  Vystudovala SPŠ v Uherském Hradišti. V roce 1993 utrpěla na horách závažný úraz – přišla o nohu, a tato nehoda zcela zásadně změnila její pohled na svět. Po narození syna o tři roky později se začala plně věnovat duchovní cestě formou seminářů, cvičením jógy, změnou životního stylu a studiem ajurvédy (toto slovo znamená vědění o životě. Je to systém tradičního indického lékařství praktikovaný i v jiných zemích, včetně České republiky, jako systém alternativní a komplementární medicíny).

  Malování olejovými a křídovými pastely se věnuje již několik let. Obrazy na plátně doplňuje léčivými kameny, které podle ní celkově harmonizují člověka a pozitivně působí na celý prostor, ve kterém jsou umístěny.

  Výstavu v Masarykově onkologickém ústavu Miloslava Chylková nazvala Obrazy pro Radost, Zdraví a Harmonii Člověka. Vernisáž byla doplněna hudebním vystoupením Milana Hoplíčka, posluchače brněnské Soukromé základní umělecké školy Lídl Music, který v minulém školním roce (2012 – 2013) zvítězil v Národní soutěži základních uměleckých škol ve hře na elektronické klávesové nástroje. Doprovázela ho jeho učitelka MgA. Lucie Tomečková.

   

   

  Galerie

  Vernisáž M. Chylkové Vernisáž M. Chylkové Vernisáž M. Chylkové Vernisáž M. Chylkové
  Vernisáž M. Chylkové Vernisáž M. Chylkové Vernisáž M. Chylkové
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru