• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  Vernisáž výstavy obrazů Evy Londinové

   

  Pozvali jsme Vás na vernisáž, která se v Galerii Žlutý kopec uskutečnila ve čtvrtek 6. dubna 2017.

  Své obrazy na ní představila Eva Londinová, která výstavu nazvala „Cesta k nevinnosti“.

  Eva Londinová žije, pracuje a tvoří v Tišnově, kde provozuje poradnu Aura a svou soukromou galerii Cesta skrze světlo. K malířské tvorbě má vřelý vztah už od raného dětství. Zvolila si ji k vyjadřování svých pocitů, svých duševních pochodů, nálad svých vlastních i lidí, s nimiž se setkává. K vyjádření těchto pocitů volí většinou techniku olejomalby na plátně. Profesionálně se malbě věnuje od roku 2005. Říká, že náměty obrazů nikdy předem neplánuje. Tvrdí, že maluje, když má potřebu tvořit. V jakoukoliv hodinu. Každý obraz pokládá za své dítě a je šťastná, když se její obrazy líbí.

  Svoji první výstavu uspořádala v roce 2006, a to ve svém ateliéru.

  Její obrazy byly zpočátku spletí barev, které nevyjadřovaly nic konkrétního, nemělo to tvar, ale již zde se setkala s příjemnou odezvou lidí. Tak ve své práci pokračovala a pokračuje dál. Malířina ji učarovala a je pro ni bezmezně krásná. Během své malířské tvorby poznala i známé osobnosti ze světa současného malířství, např. akademickou malířku Dagmar H. Cheval a malíře, ilustrátora a grafika Antonína Vojtka. Za setkání s nimi je velmi vděčná. Byli jí přínosem a povzbuzením v její další tvorbě.

  Eva Londinová vystavovala v ústavu už potřetí (poprvé to bylo v březnu roku 2012, podruhé v srpnu 2014). V obou případech se její obrazy setkaly u pacientů i návštěvníků ústavu s velkým zájmem. Věříme, že pohodu a klid přinesou všem i tentokrát. Na vernisáži na klavír zahrály sestry Kristýna a Tereza Lorenzovy. 

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ