V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2021
  leden
  Po Út St Čt So Ne
  123
  45 678910
  1112 1314151617
  18 19 2021222324
  2526 2728293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vernisáž výstavy obrazů D. Daňkové

  Vernisáž výstavy obrazů D. Daňkové
   
   

  Pozvali jsme Vás na vernisáž, která se v Galerii Žlutý kopec uskuteční ve čtvrtek 3. ledna 2019.

  Své obrázky na ní představila Dana Daňková, která maluje technikou automatické práce (malůvky se provádějí jedním tahem, vymalované jsou suchými pastely, pastelkami či olejem a původní čáry jsou zvýrazněné pastelkami). 

  Dana Daňková pro svoje malování a psaní používá přesmyčku jména, takže pod obrázky najdete podpis Danka Davano. Pod tímto pseudonymem také vydala svoji první básnickou sbírku s názvem „Poselství poutníka“.

  Maluje už od dětství, její zaměstnání je grafička -  aranžérka, ale k intuitivním obrázkům automatické kresby ji zavedla naděje a víra v lepší budoucnost.

  Pro výstavu v Galerii Žlutý kopec si zvolila název: „Svět kolem nás a v nás.“ Díla jsou rozdělena do tří částí s názvy: „Energie, žena a elementálové.“  Obrázky jsou doplněny básněmi ze zmiňované knihy a dotváří tak náhled na svět, který zde prezentuje.

  Vernisáž v Masarykově onkologickém ústavu zpestřilo vystoupení psích tanečníků Fiony a Čipa v doprovodu jejich paničky Moniky Halačkové, kteří jsou známí pod názvem: „Černobílé psí kusy.“ Fionu sivzala Monika z útulku. A protože byla fenka neskutečně energická a veselá, uvědomila si, že obyčejné vycházky a mazlení jí stačit nebudou a tak s ní začala cvičit. Dělají spolu cviky a triky a prvky tance. S pejsky se účastní různých kulturních a zábavných akcí pro veřejnost, jezdí na tzv. voříškiády, kde mívají velký úspěch, a stali se také vítězi na závodech zvaných Trick Dogging.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru