V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  prosinec
  Po Út St Čt So Ne
  1 23456
  78 910111213
  1415 1617181920
  21222324252627
  28293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vernisáž výstavy foto/ color/ grafie

  Vernisáž výstavy foto/ color/ grafie
   
   

  Ve čtvrtek 1. prosince 2016 od 15:30 hodin se v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu), uskutečnila vernisáž výstavy fotografií.

  Své fotografické obrazy zde představili Pravoslav Flak a Anton Sládek.

  Pravoslav Flak je absolventem Filmové a televizní fakulty AMU – obor kamera. Jako kameraman pracoval např. na projektech Alles gute, Žito, Banánové rybičky, Bílá místa nebo Zpráva z Chabařovic.  Jako fotograf se věnuje výhradně volné tvorbě. Své práce prezentoval na mnoha společných i samostatných výstavách (je zakládajícím členem tvůrčí skupiny FOTOLEJ, která také několikrát vystavovala své práce v Masarykově onkologickém ústavu) v řadě míst republiky. Je spoluzakladatelem dnes již tradiční prezentace Kameramani fotografují.

  Anton Sládek studoval Filmovou a televizní fakultu AMU - obor umělecká fotografie. Od 80. let minulého století je na volné noze. Spolupracoval například s režisérem Jozefem Bednárikem na jeho muzikálech, fotografoval pro operu SND a v roce 1996 získal 1. cenu Czech Press Photo za divadelní fotografie. V současné době se věnuje volné tvorbě, v jejímž rámci dlouhodobě zachycuje mizející a nově vznikající Bratislavu a hry světla a stínu. Do této chvíle vydal 7 fotografických knížek, z nichž poslední  pod názvem „Zákulisí. Skrytý svět opery a baletu“ vyšla v roce 2015.

  Na vernisáži vystoupil posluchač Konzervatoře Brno Tomáš Vala, který zde zahraje na klavír skladby W. A. Mozarta a F. Liszta.

   

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru