V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve vyjmenovaných prostorách a pro určité skupiny pacientů a návštěvníků,  maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Návštěvy jsou povoleny pouze v době od 14:00 do 17:00 hod, k jednomu pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  srpen
  Po Út St Čt So Ne
  12
  345 6789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vernisáž obrazů Jany Hubáčkové_říjen 2015

  Vernisáž obrazů Jany Hubáčkové_říjen 2015
   
   

  V Galerii Žlutý kopec Masarykova onkologického ústavu (2. patro Švejdova pavilonu) se uskutečnila ve čtvrtek 1. října v 15:30 hodin vernisáž.

   

  Své obrazy zde představilyá Jana Hubáčková, která používá techniku vymývaného pastelu s klovatinou.

   

  Jak k tomuto koníčku přišla? Sama vzpomíná: „...Narodila jsem se...a žiji... a jsem šťastná, že žiji…Od roku 1993 jsem pacientkou MOÚ v Brně. Rakovina mě přivedla k malování obrazů, které (dle slov lidí, kteří je mají možnost vidět ) se líbí a lidé z nich mají hřejivý pocit.

  Každopádně jsem se na začátku chtěla „vymalovat“ z pocitů, které jsem cítila při náročné léčbě. Teprve až po několika letech, kdy mí přátelé obrazy viděli a přesvědčovali mne, že by je i jiní měli vidět, že z výtvorů vyzařuje pozitivní energie, jsem se rozhodla je pomaličku vystavovat. A jsem velmi šťastná, že první výstava byla právě v MOÚ. V místě, kam dodnes jezdím každý měsíc. Obrazům nerada dávám jména. Nechávám lidi, ať se sami rozhodnou, před kterým obrazem chvíli zůstanou stát, co je osloví...“.

   

  Na vernisáži v kulturním programu vystoupila Kateřina Hrdinková, která zazpívala a sama se doprovázela na klavír.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru