V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Vernisáž - Kouzelná zahrada_srpen 2015

  Vernisáž - Kouzelná zahrada_srpen 2015
   
   

  Ve čtvrtek 6. srpna 2015 se v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) uskutečnila vernisáž výstavy obrazů nazvaná Kouzelná zahrada.

  Četba Trnkovy Zahrady se stala inspirací pro výstavu obrazů, jež připravily děti z Mateřské školy Milosrdných bratří spolu se svými učitelkami Mgr. Terezou Procházkovou a Mgr. Ivou Zatloukalovou. Při práci na svých uměleckých dílech se mohly spolu s chlapci z knížky vypravit za vysokou zeď a prožít dobrodružství se všemi slavnými hrdiny knížky, s kocourem, velrybou i kamenným trpaslíkem.  Mohly také zažít sílu společného tvoření, očekávání i zkušenost nového objevování, které společné malování přineslo. Zveme vás k malému zastavení a sdílení radosti z našeho velkého uměleckého tvoření.

  Mateřská škola Milosrdných bratří byla zřízena Konventem Hospitálského řádu sv. Jana z Boha – Milosrdných bratří v Brně a její činnost byla zahájena 1. 9. 2014. Mateřská škola stojí na křesťanských hodnotách, individuálním přístupu k jednotlivým dětem a jejich potřebám a principu inkluze, tedy rovného přístupu k rozdílnostem mezi námi. Je jednotřídní a její kapacita je 15 dětí.

  Na vernisáži vystoupila klavíristka Zuzana Matiovská. Výstava bude v MOÚ k dispozici do úterý 1. září.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru