V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  srpen
  Po Út St Čt So Ne
  12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vernisáž - Eva Londinová_srpen 2019

  Vernisáž - Eva Londinová_srpen 2019

   

   

  Galerie Žlutý kopec

  Vás zve

   

   

   
   

  Zveme vás na vernisáž, která se v Galerii žlutý kopec Masarykova onkologického ústavu v Brně uskuteční ve čtvrtek 1. srpna od 15:30 hodin.

  Své obrazy zde představí Eva Londinová, která výstavu nazvala „Souznění“.

  Žije, pracuje a tvoří v Tišnově, kde provozuje svou soukromou galerii Cesta skrze světlo. K malířské tvorbě má vřelý vztah už od raného dětství. Zvolila si ji k vyjadřování svých pocitů, svých duševních pochodů, nálad svých vlastních i lidí, s nimiž se setkává. K vyjádření těchto pocitů volí většinou techniku olejomalby na plátně. Profesionálně se malbě věnuje od roku 2005. Říká, že náměty obrazů nikdy předem neplánuje. Tvrdí, že maluje, když má potřebu tvořit. V jakoukoliv hodinu. Každý obraz pokládá za své dítě a je šťastná, když se její obrazy líbí.

  Svoji první výstavu uspořádala v roce 2006, a to ve svém ateliéru.

  Její obrazy byly zpočátku spletí barev, které nevyjadřovaly nic konkrétního, nemělo to tvar, ale již zde se setkala s příjemnou odezvou lidí. Tak ve své práci pokračovala a pokračuje dál. Malířina ji učarovala a je pro ni bezmezně krásná. Během své malířské tvorby poznala i známé osobnosti ze světa současného malířství, např. akademickou malířku Dagmar H. Cheval a malíře, ilustrátora a grafika Antonína Vojtka. Za setkání s nimi je velmi vděčná. Byli jí přínosem a povzbuzením v její další tvorbě.

  Eva Londinová vystavuje v ústavu už počtvrté (poprvé to bylo v březnu roku 2012, podruhé v srpnu 2014, potřetí v dubnu 2017). Vždy se její obrazy setkaly u pacientů i návštěvníků ústavu s velkým zájmem. Věříme, že pohodu a klid přinesou všem i tentokrát. Na vernisáži na harfu zahraje Barbora Vedralová a na flétnu Leona Žáková.

  Výstava potrvá do 3. září. 

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru