V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  září
  Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vernisáž - 3 v 1

  Vernisáž - 3 v 1

   

   

  Galerie Žlutý kopec

  Vás zve

   
   

  Ve čtvrtek 4. dubna 2019 se uskutečnila v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) vernisáž výstavy obrazů.

  Představili se na ní tři brněnští výtvarníci – Denny Zahradník, Ivana Olšanská a Eva Florecita Zahradníková. Olejomalby Dennyho Zahradníka představují často detaily rostlinné říše a také zátiší s hudební a vinařskou tématikou. Jeho manželka se zaměřuje na ztvárnění duchovní podstaty světa a jde jí především o to, aby svými obrazy iniciovala diváka k zamyšlení nad původem a obsahem bytí. V přírodě maluje akvarelem či pastelem, v ateliéru olejem. Třetí výtvarnice – Ivana Olšanská nachází inspiraci pro své obrazy v nekonečné dokonalosti přírody a vesmíru a snaží se naslouchat vnitřním pocitům. Používá olej a kombinované techniky.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru