• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  Velikonoční prodejní výstava

  Velikonoční prodejní výstava

  Masarykův onkologický ústav Vás zve

  na Velikonoční prodejní výstavu,

  která se koná ve středu 21. 3. 2018

   
   

  Zveme vás na prodejní výstavu výtvarných prací ambulantních i hospitalizovaných pacientů, kterou jsme připravili ve výtvarné dílně ústavu (Masarykův pavilon, přízemí, za podatelnou vpravo). Uskuteční se ve středu 21. března od 9:00 do 17:00 hodin.

  Takovou akci připravujeme každoročně ke dvěma významným svátkům – Velikonocím a Vánocům. Tentokrát tedy přijdou ke slovu symboly svátků jara. Budou tu například obrázky malované na skle, slupovací obrázky s velikonočními motivy, keramika, proutěné misky a podložky, výrobky z textilu, kraslice  z nejrůznějších výtvarných technik včetně drátkování a další výrobky.  Je to ideální možnost, jak pořídit hezkou pomlázku a přitom podpořit dobrou věc. Z výtěžku totiž budou zakoupeny další výtvarné potřeby pro naše pacienty.

  Výtvarná dílna je k dispozici každý všední den jak hospitalizovaným, tak ambulantním pacientům už od roku 1994. Pacienti, kteří sem chodí, mají možnost se seznamovat s nejrůznějšími výtvarnými technikami. Starají se zde o ně studenti brněnských uměleckých škol. Mnohokrát se stalo, že si tuto zálibu přenesli i domů a výtvarná práce se stala jejich koníčkem. Řada z nich už také vystavovala v naší Galerii Žlutý kopec a získala i ocenění za svou práci v zahraničí.

  Výtvarná díla také dlouhodobě spolupracuje se Mateřskou školou při Dětské nemocnici Fakultní nemocnice Brno v Černých Polích. Naše pacientky zde vyrábějí pro nemocné děti textilní panenky, které si děti vymalovávají a poté odnášejí z nemocnice domů. Navíc práce dětí jsou umístěny v ambulancích a čekárnách Kliniky komplexní onkologické péče.

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ