Masarykův onkologický ústav od 16.3.2020 do 30.4.2020 ruší všechny preventivní onkologické prohlídky u zdravých osob a všechna kontrolní vyšetření u onkologických pacientů, u kterých byla ukončena onkologická léčba a v současnosti nemají žádné projevy onkologického onemocnění. Dále platí zákaz návštěv a další omezení. Každému bude při vstupu změřena teplota.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  duben
  Po Út St Čt So Ne
  12345
  67 89101112
  1314 1516171819
  2021 2223242526
  2728 2930
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Vaše podněty a připomínky

  Napište nám Vaše návrhy nebo připomínky.

   
   
  Vaše náměty a připomínky
  *
  *
  *
  * Stisknutím tlačítka "Odeslat" souhlasím se zpracováním mých osobních údajů. Bližší informace o ochraně osobních údajů naleznete v sekci "Ochrana osobních údajů".

  Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“), Masarykovým onkologickým ústavem, se sídlem Žlutý kopec 7, 656 53 Brno, Česká republika, IČ: 00209805 (dále jen „MOÚ“), jako správcem osobních údajů. V souladu s § 5 zákona budou všechny osobní údaje uvedené ve formuláři  zpracovávány výhradně pro účely řešení Vámi podaného podnětu nebo připomínky.  

  Souhlas uděluji dobrovolně pro všechny mé osobní údaje obsažené v tomto formuláři, a to po dobu 1 roku ode dne udělení souhlasu. Udělením souhlasu potvrzuji, že jsem se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře byl/a seznámen/a a že všechny mnou poskytnuté osobní údaje jsou přesné, úplné a pravdivé. Zároveň potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv podle §§ 11, 12 a 21 zákona.

  Poučení o právech obsažených v §§ 11, 12 a 21 zákona

  1.     Požádáte-li o informaci ohledně zpracování osobních údajů správce osobních údajů, je Vám tento správce povinen takovou informaci bez zbytečného odkladu poskytnout. Obsahem informace bude vždy sdělení o:

  A. účelu zpracování osobních údajů;

  B. osobních údajích, případně kategoriích osobních údajů, které jsou předmětem zpracování, včetně veškerých dostupných informací o jejich zdroji;

  C. povaze automatizovaného zpracování v souvislosti s jeho využitím pro rozhodování, jestliže jsou na základě tohoto zpracování činěny úkony nebo rozhodnutí, jejichž obsahem je zásah do práva a oprávněných zájmů subjektu údajů;

  D. příjemci, případně kategoriích příjemců.

  Správce má právo za poskytnutí této informace požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.

  2.     Máte rovněž právo:

  A. na přístup k osobním údajům;

  B. kdykoli svůj souhlas odvolat písemným oznámením doručeným příslušnému správci (MOÚ), jehož se odvolání týká.

  3.     Pokud se domníváte, že správce osobních údajů provádí zpracování Vašich osobních údajů v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, můžete:

  I. požádat správce o vysvětlení;

  II. požádat, aby správce odstranil takto vzniklý stav, zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru