V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2021
  březen
  Po Út St Čt So Ne
  12 34567
  891011121314
  1516 1718192021
  22 23 2425262728
  29 30 31
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vaše podněty a připomínky

  Napište nám Vaše návrhy nebo připomínky.

   
   
  Vaše náměty a připomínky
  *
  *
  *

   

  Poskytnutím osobních údajů ve formuláři má MOÚ za to, že nemáte výhrady k jejich zpracování k níže uvedeným účelům a z níže uvedených právních důvodů.

  Odesláním podnětu nebo připomínky berete na vědomí, že Masarykův onkologický ústav (IČO: 00209805), dále jen „MOÚ“, bude jako správce osobních údajů, zpracovávat vaše osobní údaje uvedené ve formuláři za účelem zajištění evidence a vyřizování podnětů, připomínek a v této souvislosti také za účelem zajištění komunikace s vámi.  Právním základem zpracování je dle čl. 6 odst. 1 písm. f) obecného nařízení o ochraně osobních údajů oprávněný zájem správce (interní administrativní potřeby včetně tvorby a vedení evidencí; zajištění důkazů pro případ nutnosti obhajoby a ochrany práv MOÚ; zajištění budování vztahů s veřejností). Poskytnutí vašich osobních údajů je dobrovolné bez jejich poskytnutí, ale není MOÚ schopný s vámi o vašem podnětu/připomínce komunikovat a plnit případné právní povinnosti související se zpracováním osobních údajů.

  Bližší informace o zásadách zpracování osobních údajů a o vašich právech, které souvisejí se zpracováním osobních údajů, naleznete na webové stránce MOÚ v záložce MOÚ v části Ochrana osobních údajů.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru