V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  září
  Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Vánoční strom splněných přání pro onkologicky nemocné děti_prosinec 2019

  Vánoční strom splněných přání pro onkologicky nemocné děti_prosinec 2019

   

  vánoční přání

   
   

  V úterý 3. prosince v 17:00 hodin se slavnostně rozsvítil Vánoční strom ve foyeru hotelu Barceló Brno Palace na Šilingrově náměstí v Brně. Tuto akci pro děti, ozařované v našem ústavu připravila naše nová externí spolupracovnice – fundraiserka Mgr. Alice Tobiášová se svými spolupracovníky, která má dlouhodobé zkušenosti s charitativní činností.

  Na něm bylo pověšeno zhruba 30 přání, které napsaly onkologicky nemocné děti, ozařované v průběhu letošního roku v Masarykově onkologickém ústavu. Jde o hračky, výtvarné potřeby nebo elektrotechniku, které by chtěly mít na Klinice radiační onkologie k dispozici, aby mohly ukrátit chvíle čekání na ozařování. Každý příchozí si mohl přáníčko odstřihnout a přání dětí splnit. Dárky potom přinesl do 20. prosince na recepci hotelu.  Po skončení akce bydy slavnostně předány na kliniku.

  Mgr. Tobiášová připravila Vánoční strom splněných přání potřetí, dvakrát byly dárky určeny dětem z Kliniky dětské neurologie FN Brno. Letos tedy dětem ozařovaným v MOÚ.

  Rozsvícení stromu bylo součástí setkání Ladies Clubu Regionální hospodářské komory Brno.

  Za uskutečnění této akce děkujeme nejen Mgr. Tobiášové, ale i ředitelce hotelu Barceló Brno Palace Adéle Brickman a dalším spolupracovníkům.

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru