V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Vánoční koncert - Laďa Kerndl - listopad 2014

  Vánoční koncert - Laďa Kerndl - listopad 2014
   
   

  Vánoční koncert Laďi Kerndla se uskutečnil ve středu 26. listopadu 2014 v 15:30 hodin v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

  Vladimír (Laďa) Kerndl se narodil 16. 5. 1945 v Brně. Vyučil se nástrojařem a vystudoval strojní průmyslovou školu. Následně vystudoval hudební školu - obor klavír. Od 7 let přitom hrál na housle, kytaru, klavír a skončil jako bubeník a zpěvák. Neustále poslouchal jazz a swing. Tato hudba se mu stala vlastní a zůstal u ní dodnes.

  Jeho vystoupení dodává našim pacientům vždy velkou sílu. Je naprosto bezprostřední a zcela upřímně hovoří o svém onkologickém onemocnění, které ho potkalo přesně před 20 lety. Podstoupil několik operací a náročnou léčbu. Souboj s nemocí nakonec vyhrál a po více než roce se dostal zpátky do světa showbusinessu.

  Koncertuje po celé republice na svých vystoupeních a jazzových festivalech. V zahraničí účinkuje především na jazzových festivalech. Je stálým hostem pořadů České televize, TV NOVA, PRIMA a Slovenské televize. Vydal 15 CD, z nichž poslední v roce 2010 pod názvem Filmové melodie – ke svým 65. narozeninám.

  V ústavu vystoupil poprvé 17. 4. 2002 a od té doby zde pravidelně koncertuje bez nároku na jakýkoliv honorář. Slíbil, že - cituji: „dokud budu žít, tak sem budu chodit zpívat.“ A to skutečně dodržuje.

  Jeho vystoupení patří k nejočekávanějším a nejoblíbenějším ze všech akcí, které zde každoročně připravujeme. Laďu Kerndla na vystoupení doprovodila jeho kapela Jazz Friends.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru