V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2021
  leden
  Po Út St Čt So Ne
  123
  45 678910
  1112 1314151617
  18 19 2021222324
  2526 2728293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  ÚSEK KVALITY (KVAL)

  Program Úseku kvality, tedy systém řízení kvality, je realizován s cílem systémově a průběžně vyhledávat rizika poskytovaných zdravotních služeb, analyzovat je a na jejich základě zavádět změny vedoucí ke kontinuálnímu zlepšování procesů v MOÚ. Program kvality je realizován v rámci integrovaného systému, který je v souladu s doporučením na národních úrovních Rady Evropy z roku 1997. Požadavky na zajištění kvality a bezpečí při poskytování zdravotních služeb formulovala Rada EU v „Doporučení o bezpečnosti pacientů včetně prevence a kontroly infekcí spojených se zdravotní péčí“, WHO/ Aliance pro bezpečí pacientů a OECD.

  Hodnocení kvality a bezpečí zdravotních služeb v ČR je stanoveno v zákoně o zdravotních službách. Minimální požadavky pro zavedení interního systému hodnocení kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb jsou uveřejněny ve Věstníku MZ ČR č. 16/2015.

  více »

  Zaměstnanci Úseku kvality navrhují v souladu s výše popsaným programem koncepci řízení kvality a bezpečí v Masarykově onkologickém ústavu (dále jen MOÚ). Organizují a provádějí sledování zavedeného interního systému kvality zdravotní péče v MOÚ a podílí se na koncepci zvyšování kvality jednotlivých procesů napříč ústavem. Odpovídají za řízení a aktualizaci Programu zvyšování kvality a bezpečí zdravotní péče v MOÚ. Organizují a provádí řízení rizik v oblasti zdravotní péče.

  • Rychlá volba:
   

  Kde najdete naše pracoviště

  • naleznete nás v Masarykově pavilonu u ředitelství.
   
   
   

  Pracovní doba

   

  Kontaktní informace

  • telefonní čísla: 543 135 226, 543 134 114
    
  • e-mail: kvalita@mou.cz

   

  Vedení pracoviště

  Mgr. Tereza Malá

  sestra - specialistka

  • E-mail:
  • Telefon: 543135226

  Zaměstnanci

  Mgr. Alena Komínková

  všeobecná sestra

  • E-mail:
  • Telefon: 543135226

  Mgr. Tereza Malá

  sestra - specialistka

  • E-mail:
  • Telefon: 543135226

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru