Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Staromódní Rythm & Blues

  Staromódní Rythm & Blues
   
   

  Pozvali jsme Vás na koncert, který se uskutečnil v úterý 21. května 2019 v Galerii Žlutý kopec – 2. patro Švejdova pavilonu. Představila se zde formace Staromódní Rhythm & Blues.

  Street bluesová formace Staromódní R & B hraje skladby světových bluesmanů a vlastní kompozice. Často vystupuje společně s hosty – muzikanty. V současné době vystupuje ve složení: Darina Najbrová  - zpěv, ukulele, je přirozený talent v mnoha směrech a blues má v krvi, Taťjana Bartošková - recitace, bongo, fotografování … Narodila se za polárním kruhem v Murmansku, vystudovala v Oděse technickou VŠ. Tíhne k umění, výtvarně experimentuje a píše texty. Třetím členem R & B je Karel Cyril Votýpka – aranžmá, kytara, harmonika, bicí, zpěv. Je malíř, kreslíř, sochař, řezbář, ikonopisec, někdy až alchymista, textař, hudební skladatel a muzikant tělem i duši. Po léčení v našem ústavu ještě s větší vervou tvoří. Jen pro zajímavost - je kromě jiného také znalcem staroslověnštiny, umí číst texty v hlaholici a tento mrtvý jazyk se pro něj stal životní láskou.

  Staromódní Rhythm & Blues vystoupil v ústavu poprvé a svým koncertem poděkoval lékařům a sestrám, kteří se o K. C. Votýpku v ústavu starali.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru