V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2021
  leden
  Po Út St Čt So Ne
  123
  45 678910
  1112 1314151617
  18 19 2021222324
  2526 2728293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Skupina Svítání

  Skupina Svítání

   

   

  Galerie Žlutý kopec

  Vás zve

   
   

  Pozvali jsme Vás na koncert určený nejen našim pacientům, ale i známým a přátelům.

  Ve středu 27. března 2019 do Galerie Žlutý kopec zavítala skupina Svítání, která v ústavu vystupuje pravidelně už od roku 2005. Svým posluchačům představuje hudební styl, který lze jen těžko žánrově zařadit a nazývá se Original Czech Music. Kapela se v ústavu představí akustickou verzí koncertu. Jde o hudbu postavenou především na vokálech, kytarách, perkusích a baskytaře.

  Svítání vzniklo ke konci roku 1997 a záhy se ustálila první trvalejší sestava. V ní převažovaly folkové písně, s nimiž kapela vystupovala na různých festivalech a získala prestižní ocenění Krtek na Zahradě 2000 v Náměšti na Hané. V průběhu dalších let došlo k obměnám sestavy a z původního složení v současnosti zbyli pouze Zdeněk Lichtneger a Jiří Fadrný, který je kapelníkem skupiny. Také zvuk kapely se měnil a dnes se její repertoár skládá především z písniček, které ve velké většině složil právě Jiří Fadrný a které jsou postaveny hlavně na vokálech.

  Kapela v MOÚ hrála ve složení: Klára Rybáková – zpěv, perkuse, Jiří Fadrný – kytara, zpěv, Zdeněk Lichtneger -  doprovodná kytara (stálí členové Svítání) a tuto sestavu doplnili Pavla Kopecká - harfa, zpěv, Stanislav Boldižár - zpěv, klavír a Jakub Šimáně - baskytara.

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru