V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  září
  Po Út St Čt So Ne
  1 23456
  78 910111213
  1415 1617181920
  21222324252627
  2829 30
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Skupina DNA

  Skupina DNA
   
   

  Pozvali jsme Vás na vystoupení brněnské akapelové skupiny DNA – Dej Nám Akord, které se uskutečnilo v úterý 16. dubna 2019 v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu MOÚ).

  Vokální skupina DNA vznikla v roce 1994 ze studentů oboru molekulární biologie a genetiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně jako čistě vokální – neboli akapelová  skupina. Na koncertech tedy nepoužívá žádné hudební nástroje a vše, co uslyšíte, jsou zvuky lidského hlasu.  

  Původně pětičlenné složení se brzy po absolvování proměnilo. Od roku 2004 zpívá v novém složení a s novým názvem DNA – Dej Nám Akord. Podle skladeb vystupuje v pěti až osmičlenném složení.

  Skupina se představila už v mnoha kostelích a kaplích, na plesech, v hudebních klubech, na festivalech, zámcích i hradech, na oslavách narozenin či u příležitosti jiných slavnostních událostí, jako jsou např. křty knih nebo vernisáže. Na začátku zařazovala především černošské spirituály, které jsou stále základem repertoáru, ale dnes už má skupina DNA program téměř pro každou příležitost. Zpívá s velkou radostí i jazzové standardy, autorské skladby a populární hudbu, vždy v čistě akapelovém podání.

  DNA vystupuje v tomto složení: Václav Brázda bas, zakladatel a umělecký vedoucí uskupení, Jana Holešovská a Markéta Reichelová – soprán, Pavlína Svobodová a Lenka Štěpánková – alt, Petr Štěpánek – tenor a Tomáš Přikryl – bas a vokální bubliny.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru