V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Sbor gymnázia M. Lercha_únor 2020

  Sbor gymnázia M. Lercha_únor 2020

   

   

  Galerie Žlutý kopec

  Vás zve

   

   

   
   

  Zveme vás na koncert, který se uskuteční ve čtvrtek 27. února v 15:30 hodin v naší Galerii Žlutý kopec – 2. patro Švejdova pavilonu.

  Vystoupí na něm Sbor učitelů a přátel Gymnázia Matyáše Lercha v Brně.

  Sbor existuje už více jak 10 let a sdružuje aktivní učitele školy, bývalé kantory, rodiče žáků a přátele školy.
  Repertoár tvoří písně renesanční, lidové a spirituály. Pravidelně vystupuje na akcích školy (vánoční koncert, vyřazení absolventů, setkávání důchodců), ale i samostatně na koncertech, např. v Táboře, Lomnici u Tišnova nebo Neratově.

  V ústavu se představí poprvé a já věřím, že se našim pacientům a jejich přátelům bude koncert líbit.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru